Kolín – Ml. Boleslav 30:18

V úvodu utkání II. ligy házené mužů to vypadalo, že by hosté mohli získat body.i ten nějaký bodík mohl kápnout. Hrála se oboustranně vyrovnaná házená Po dvaceti minutách vedla Auto Škoda 6:5, ale v následném čase herně zkolabovala.

Obdržela osm branek v řadě rázem prohrávala 6:13. Hráči chybovali v obraně, herní nasazení bylo to tam a ambice na bodový zisk se začaly rozplývat.

Ve druhém poločasu se na vývoji hry nic nezměnilo. Boleslavští hráči i nadále pokračovali v podprůměrném výkonu, chybělo jim nasazení a bojovnost. Ztráta z prvního poločasu se ještě více prohloubila a bylo zřejmé, že z hřiště odejdou Boleslaváci s vysokou porážkou.

„K zápasu jsme odjížděli s tím, že bychom mohli s Kolínem bodovat. Ze začátku to i vypadalo, Kolín hrál dost mizerně, ale my jsme toho nedokázali využít. Pak přišel zlom a hra nestála z naší strany za nic. Nic nefungovalo, jak má a někteří hráči se budou muset zamyslet sami nad sebou a nad tím, co na hřišti předvádějí za výkony,“ dodal po utkání silně rozladěný trenér HC Auto Škody Petr Kulas.

AŠ: Kuka, Palo – Picek 3, Homolka 3, F. Janhuba, Beckert 1, V. Kuchta 4, Makovec 2, T. Houška 3, Rakušan 1, Kulas, J. Houška, Fól.