Hoškovické letiště bylo dějištěm zahajovacího závodu Mistrovství ČR dragsterů. Za optimálního počasí viděla početná návštěva suverénní vítězství Boleslaváka Otto Knebla z týmu Knebl Drag Facory Racing Team v královské třídě Competition.

Od první kvalifikační jízdy nedal soupeřům šanci. Jeho výkony byly naprosto vyrovnané v časech 8,2 vteřiny na 1/4 míle s konečnou rychlostí 274 km v hodině.

Dílna tohoto loňského mistra ČR slavila na prvním závodě velké úspěchy i v dalších kategoriích - ve třídě Super Street Bike zvítězil na stroji KDF Kawasaki Ondřej Klymčiw, ve třídě Modified Street Twin obsadil druhé místo na stroji KDF Aprilia Milan Koláčný.

Neméně zajímavý byl i doprovodný program. Nechyběla kaskadérská show na motocyklech, rychlá auta a stále oblíbenější závod pro příchozí - Public Bikes.