Jičín – Ml. Boleslav 36:13

Házenkáři HC Auto Škoda odjížděli do Jičína k utkání I. ligy mladšího dorostu s vědomím, že je čeká jasně lepší celek soutěže. Vidina zisku byť jen jediného bodu byla z říše snů.

V prvních deseti minutách moc branek nepadalo, a tak v 11. minutě svítil na ukazateli stav skóre 4:2 pro domácí. V dalších minutách prvního poločasu se už hráči Jičína rozstříleli a jejich náskok se začal rychle zvyšovat.

Boleslavské hráče v posledních utkáních trápí střelecká nemohoucnost a nejinak tomu bylo i v Jičíně. Úspěšnost jejich střelby byla žalostná. Za vše hovoří výsledek první půle, kdy hosté prohrávali 5:19.

Ani v druhém poločasu se na vývoji utkání nic nezměnilo. Hosté v obraně špatně bránili a v útoku byla jejich hra bez náznaku kombinace. Boleslav se marně snažila překonávat individuálně obranu soupeře a její střelecké pokusy končily ve většině případů mimo branku.

Házenkáři Jičína těžili z rychlých protiútoků, snadno skórovali a nakonec se mohli radovat ze zaslouženého zisku dvou bodů a vysokého vítězství.

Auto Škoda: Šťatsný, M. Železný – Cihlář 1, Polesný 1, Šírek 2, Beneš 2, Kováč, Grůša 1, Váňa 6, P. Železný, D. Pavlíček, Šupej.