Auto Škoda – Louny 21:33

Už první minuty druholigového utkání v házené mužů ukázaly, že to tentokrát ani v domácím prostředí s celkem z popředí tabulky nebude mít Auto Škoda lehké.

Po prvních šesti minutách už začala Boleslav ztrácet. Lounští hráči si tak vytvořili brankový náskok a ve 20. minutě vedli už o pět branek.

Boleslavští házenkáři působili až příliš pasivním dojmem. V závěru prvního poločasu se jim podařilo alespoň snížit na rozdíl tří branek a do kabin si šla obě družstva odpočinout za stavu 14:11 pro Lokomotivu Louny.

Ani desetiminutová přestávka domácím házenkářům neprospěla a do druhé části hry vstoupili ještě hůře, než tomu bylo na začátku utkání. Během patnácti minut inkasovali dalších devět branek a rázem nebylo o co hrát. Louny vyhrály vysokým rozdílem.

„Od začátku jsme hráli špatně a do utkání jsme nastoupili příliš laxně. Mysleli jsme si, že se nám nemůže nic stát. Přijel k nám zatím asi nejkvalitnější soupeř. Nám chyběl větší důraz v obraně, ale hlavně jsme neprodukovali rychlý přechod do protiútoku, s kterým jsme se prosazovali proti ostatním soupeřům, což mohlo platit i na našeho protivníka. Louny vyhrály určitě zaslouženě,“ konstatoval po utkání nespokojený trenér domácích Petr Kulas.

Auto Škoda: Kuka, Palo – Picek 4, Janus 2, V. Kuchta 1, Homolka 5, J. Janhuba 1, J. Houška, M. Novák 1, T. Houška 1, J. Kuchta 2, A. Pavlíček 5, B. Kábrt, F. Janhuba.

JAN PAVLÍČEK