Dukla Praha – AŠ 23:19

Hráči HC Auto Škoda odjížděli do Prahy k utkání I. ligy mladšíhoho dorostu v házené bez větších ambicí na bodový zisk.

Svého papírově lepšího soupeře však Boleslaváci zkraje utkání dokonale zaskočili. Vycházeli ze zajištěné obrany, hráče Dukly k ničemu nepustili a v 10. minutě vedli 5:2. Vedení si v průběhu hry udržovali téměř po celý první poločas, ale v posledních šesti minutách v útoku ztratili dvakrát zbytečně míč, z následných trháků snadno inkasovali a rázem bylo po náskoku. Hráči odešli do šaten za stavu 12:11 pro domácí Duklu Praha.

Začátek druhého poločasu boleslavským házenkářům moc nevyšel. Nedokázali se v útoku střelecky prosadit, během několika minut dostali pět slepených branek a ve 42. minutě prohrávali už 13:18. Pětibrankovou ztrátu už hráči HC Auto Škoda do konce utkání nedokázali odmazat.

Mladší dorostenci HC Auto Škoda skončili v konečné tabulce první ligy na desátém místě.

Auto Škoda: Železný, Vošvrda – Grůša 3, D. Pavlíček, T. Váňa, P. Váňa 5, Šťastný 7, Šupej, Walter 2, Závora, Krčmář, Janoušek 2.