Ml. Boleslav – TU Liberec 4:7

V utkání II. ligy futsalu skupiny Západ byli domácí vysokým favoritem. Hosté totiž okupovali poslední místo tabulky, zatímco domácí na třetím místě usilují o nejlepší postavení do play–off. Střetnutí však skončilo pro domácí futsalisty krachem.

Od samého začátku sice přišpendlili soupeře na jeho polovině, ale nedůrazná koncovka boleslavských střelců dovolila Liberci držet bezbrankový stav až do 12. minuty.

Pak se domácí sice dostali do vedení, ale hrubkou v obraně dovolili soupeři vyrovnat Bláhou a první poločas tak skončil nerozhodně.

Bezduchá hra domácích pokračovala i ve druhém poločase a a další naivní chyba v boleslavské obraně znamenala vedení pro hosty 2:1, když se prosadil Houra.

Domácí přece jenom přidali na tempu a podařilo se jim výsledek otočit brankami Krejčíka a Sopka. Jenže vedení domácí ukolébalo natolik, že Kubeš dvěma góly získal Liberci opět vedení.

Boleslavští futsalisté vsadili na hru bez brankáře, a to se jim stalo osudným. Bláha vstřelil do prázdné branky další gól a po chvíli ho napodobil i Kubeš. Domácí sice snížili Remencem, ale další gól do opuštěné branky Suchomelem znamenal pokořující porážku domácích.

Branky: 12. a 28. Sopko, 28. Krejčík, 39. Remenec – 30., 35. a 40. Kubeš, 15. a 38. Bláha, 24. Houra, 40. Suchomel. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

FK Ml. Boleslav: Bellada – Poláček, Brachta, Keszeg, Jílek, Hůlka, Remenec, Jurčovský, Sopko, Krejčík, Filip, Kvapil.

Liberec: Tomeš – Vykoukal, Dufek, Bobek, Suchomel, Bláha, Kuzněcov, Kubeš, Houra, Beránek.