Turnaje florbalových elévů, pořádaný vysokoškolským florbalovým klubem Slavia Plzeň, se kromě týmu FBK Sokol Mladá Boleslav zúčastnily ještě dva pražské celky (Sparta Praha a Black Angels) a pět týmů z Plzně a okolí.

Do turnaje v boleslavském dresu kromě stabilních hráčů kádru elévů zasáhli i hráči širšího kádru a přípravky. Ve skupině mladí sokolíci nejprve prohráli se Spartou po boji 3:5, v dalších dvou utkáních s přehledem zvítězili nad plzeňskými družstvy NF33 5:0 a Slavia Banditi 7:0. Druhá příčka ve skupině znamenala pro elévy zápas o třetí turnajovou příčku.

Ve svém posledním turnajovém vystoupení boleslavský tým smolně prohrál s týmem Go-Go Horšovský Týn 1:2, čímž získali nepopulární „bramborovou“ medaili. Celkovým vítězem plzeňského turnaje se stali florbalisté Sparty Praha, kteří ve finále porazili pražské rivaly Black Angels.

Boleslavští elévové se ve všech zápasech prezentovali velice dobrou kombinační hrou. Turnaj potvrdil, že v kádru elévů (a budoucích elévů) jsou nadějní mladí florbalisté, se kterými má smysl dobře koncepčně pracovat, a že současný trend práce s nimi je na správné cestě.