Liberec – Ml. Boleslav 1:8

Utkání florbalové extraligy mělo podle postavení v tabulce jasného favorita v týmu hostů. A boleslavští Billy Boys nezklamali.

Skóre otevřel už ve 4. minutě Jiří Bouška, na dvoubrankové vedení pak zvýšil v závěru první třetiny Fojta ranou pod břevno.

Ve druhé třetině se prosadili hosté třikrát. Nejprve se trefil do černého Vojtěch Veselý, Gwuzdz zvýšil na 4:0 a Jiří Bouška dokonce v oslabení zajistil Boleslavákům pětibrankové vedení do závěrečné části.

I ve třetí třetině pokračovali hosté v parádním výkonu a mezi střelce se zapsali Fojta a Petr Veselý. Deset minut před koncem domácí zjemnili výši prohry alespoň čestným gólem, ale poslední slovo měl Ekl, který uzavřel brankový účet.

Branky: J. Krupička – : Bouška a Fojta 2, Ekl, Petr Veselý, Vojtěch Veselý, Gwuźdź. Diváci: 520. Třetiny: 0:2, 0:3, 1:3.

Sestava MB: Koráb (Hruška) – Cvrček, I. Veselý, Kadlec, Slaný, Cieslar, Rožnovják - J. Bouška, Ekl, P. Bouška, Gwuźdź, Fojta, Heczko, V. Veselý, Procházka, Brychca, P. Veselý.

V neděli 31. ledna přivítají Billy Boys na palubovce Městské haly v Mladé Boleslavi ve svém typickém domácím hracím čase od 14 hodin Bulldogs Brno.

V prvním kole odvezli Boleslavští z Brna tři body za vítězství 6:3. Buldoci jsou v tabulce na pátém místě s 30 body, na třetí Billy Boys ztrácí devět bodů. Tradiční účastník bojů v play-off nebude mít s postupem do vyřazovacích bojů zřejmě problém ani letos.