V polovině června vyrazili extraligoví florbalisté Billy Boy Mladá Boleslav (dříve FbK Sokol Mladá Boleslav, od 1. července 2010 s novým oficiálním názvem) na společnou dovolenou do Chorvatska.

Spolu se svými manželkami, přítelkyněmi a také dvěma dětmi strávila třicetičlenná skupina zasloužený relaxační týden plný horkého slunce u příjemně teplého Jadranského moře ve střední Dalmácii. Součástí programu byla i celá řada ať již plánovaných či spontánních teambuldingových aktivit v podobě výletu lodí po okolních ostrovech, náročného výstupu na horský masiv vystupující přímo z moře do výše několika set metrů nebo společné večerní grilování. Po mnoha stránkách vydařená akce, jejíž cíl – znovu nabít Billy Boy silami do nové sezony – byl určitě splněn.

Nyní je již boleslavský tým zpět v plném tréninkovém zapojení na novou florbalovou sezonu. Po červencové třítýdenní přestávce se začne kolektiv vedený trenérem Jiřím Stožickým na přelomu července a srpna připravovat na první vrchol sezony, největší světový florbalový turnaj Czech Open, který se letos uskuteční v Praze ve dnech 12. – 15. srpna.

Další týdny budou již ve znamení finální přípravy na novou extraligovou sezonu, v níž budou sokolové obhajovat bronzové medaile. Jejich cílem bude konečně se probojovat do extraligového finále.