FK MB – Andy Liberec 3:3

Klíčové utkání II. ligy futsalu Západ o třetí místo v tabulce po základní části a lepší výchozí pro play – off dopadlo příznivě pro domácí futsalisty FK Mladá Boleslav. Ti do utkání šli v roli favorita, ale nakonec měli problémy uhrát kýženou remízu. I když herní převaha domácích byl po většinu střetnutí více než zřetelná. Příjemným zjištěním byl návrat do sestavy Boleslaváků exreprezentanta Kamenického ze Slavie Praha.

Utkání ale začalo neuvěřitelným nástupem hostů, kteří už ve třetí minutě získali dvoubrankový náskok zásluhou kanonýra Krále.

Domácí se dostávali do tlaku pomaleji, než si přáli, ale nakonec do konce poločasu se jim podařilo skóre po brankách Filipa a parádní střele Jurkoviče vyrovnat.

Liberecký Král jim však po obrátce uštědřil třetí políček a hosté znovu vedli. Ne dlouho. Vydařená akce, zakončená Krejčíkem, znamenala opět vyrovnaný stav.

Až do závěru utkání měli domácí zřetelnou převahu a hosté, „zakopáni“ na své polovině, odolávali jen silou vůle. Vinou nepřesné koncovky Boleslaváků nakonec utkání skočilo remízou, a to domácím stačilo.

Branky: 9. Filip, 16. Jurčovský, 24. Krejčík – 1. 3. a 23. Král.

Rozhodčí: Mráz, Černý. Diváci: 110. Poločas: 2:2.

FK Ml. Boleslav: Bellada – Poláček, Kamenický, Blažek, Pára, Jílek, Hůlka, Remenec, Jurčovský, Krejčík, Filip, Doležal.

Andy Liberec:
Zíka – Mrija, Král, Begyár, Bína, Němec, Makula, Málek, Janáček, Benič.