Prvními zápasy začala finálová skupina krajského přeboru v basketbalu žen. Boleslavská Auto Škoda hostila na své palubovce Nymburk a Poděbrady a oba zápasy, velice dramatické, zvládla vítězně.

Auto Škoda – Nymburk 84:83

Začátek vyšel jednoznačně lépe hostujícím hráčkám, když domácí družstvo mělo velké problémy v obraně. Nymburk si vytvořil až třináctibodový náskok a v poločase vedl 50:34.

Po změně stran začaly Boleslavačky náskok soupeřek stahovat. Do poslední čtvrtiny šel Nymburk s náskokem pouhých tří bodů. V úvodu poslední čtvrtiny se podařilo Vinšové (vrátila se do týmu z mateřské dovolené) dvěma trojkami dostat Boleslav do vedení. Závěr byl strhující. V infarktovém konci dokázaly boleslavské hráčky zvítězit nejtěsnějším rozdílem.

Auto Škoda: Chmelová a Vinšová po 20, Ondrášiková 12, Kubínová 11, Kolářová 9, Antošová 6, Osaulenko 4, Baboráková 2, Pechancová, Šulcová, Tůmová, Zajícová.

Čtvrtiny: 14:27, 20:23, 29:16, 21:17. Trojky: 5:3. Trestné hody: 27/17: 19/13. Fauly: 17:25.

Auto Škoda – Poděbrady 84:79

Závěr první čtvrtiny patřil domácím hráčkám, které si vytvořily čtyřbodový náskok. Obraz hry se však změnil ve druhé čtvrtině ve prospěch Poděbrad, které v poločase vedly 44:39.

Do poslední čtvrtiny šly Poděbrady s aktivním skóre 61:56. V závěrečné časti nastal obrat ve prospěch boleslavských basketbalistek. Ty otočily výsledek ve svůj prospěch a nakonec soupeřky udolaly pětibodovým rozdílem.

Auto Škoda: Kubínová 18, Chmelová 15, Baboráková a Osaulenko po 12, Vinšová 10, Ondrášiková 8, Šulcová 5, Antošová 4, Kolářová, Tůmová Pechancová, Zajícová.