Podlázečtí házenkáři startovali ve II. lize mužů dvakrát na hřištích soupeřů. Radovali se napolovic.

Tymákov – Podlázky 19:14

Podlázečtí nastoupili bez zraněného Michala Barábáše a v úvodu se dostali do dvoubrankového vedení. Pak se střídala obě mužstva ve vedení a poločas skončil smírně 8:8.

Na začátku druhé půle získali domácí tříbrankové vedení, které však hosté stačili srovnat. Poté se přestalo dařit podlázeckým střelcům, navíc dominoval domácí brankář Majer. Skóre ve prospěch domácích začalo narůstat.

Podlázky: Miler, Macek – P. Mikulecký, Doležal, Kuta, O. Barabáš – Kučera 1, Louda 4, K. Kučera 4, Žanta 1, Ulman 4.

Ejpovice – Podlázky 20:21

Hostům se v prvním poločase dařila hra v útoku a obrana nepouštěla soupeře ke střelbě. Výsledkem bylo čtyřbrankové vedení Podlázek po první části.
Od 15. minuty druhé půle se přestalo hostům dařit proti agresivní obraně Ejpovic a jejich náskok se tenčil. V dramatickém závěru se nakonec podařilo Podlázkám uhájit alespoň jednobrankové vedení.

Podlázky: Miler, Macek – P. Mikulecký, Doležal, Kuta, Kuta, O. Barbáš, Havel – M. Kučera 7, Louda 3, K. Kučera 5, Žanta 4, Ulman 2.