Ml. Boleslav – Plzeň 29:30

V I. lize házené mladšího dorostu nepodali domácí mladí hráči očekávaný výkon. V první čtvrthodině bylo střetnutí vyrovnané, ale domácí mladíci působili dojmem, jako by na ně přišla jarní únava. Byli nedůrazní v obraně a v útoku jim scházela přesnost při zakončení.

Od 14. minuty tak obdrželi pět branek v řadě a museli dohánět brankový deficit. Po třiceti minutách svítil na ukazateli skóre stav 16:13 pro hostující házenkáře z Plzně.

Ani ve druhé půli se výkon domácích hráčů nezlepšil. V obraně byli i nadále laxní a trest v podobě dalších inkasovaných branek na sebe nenechal dlouho čekat. V 42. minutě prohrávali už rozdílem sedmi branek.

V závěrečných minutách zápasu se sice snažili o obrat, ale už bylo pozdě.

„Oproti předchozímu utkání jsme hráli hlavně špatně v obraně. Soupeř nám nejdříve utekl o tři branky a zkraje druhého poločasu dokonce o sedm branek. I když se kluci potom herně trochu zlepšili, tak už jsme výsledek utkání nezachránili,“ zkonstatoval po prohraném utkání trenér HC Auto Škoda Jaroslav Beneš.

AŠ: Vošvrda – Grůša 7, Šupej, D. Pavlíček, Beneš 3, Šťastný 6, T. Váňa, P. Váňa 10, Krčmář 1, Závora, Bednář 1, Walter 2, Janoušek.