Celkem 46 cyklistů se postavilo na start u boleslavské sportovní haly populárního cyklistického závodu Mladá Boleslav – Krkonoše – Mladá Boleslav.

Kategorii A (30 – 39 let) vyhrál Petr Nováček z CK Kvapil Česká Lípa, na druhém místě byla jeho klubová kolegyně Iva Bezděková.

V kategorii B (40 – 49let) byl jednoznačně nejlepší Martin Šlégl z ACC Mladá Boleslav před Radkem Benešem z téhož oddílu, třetí dojel Zdeněk Černý z Křince.

Nejpočetnější kategorii C (50 – 59 let) vyhrál absolutní vítěz celého závodu, mladoboleslavský Jiří Šťastný z oddílu Kerda Liberec, druhý dojel Rudolf Havrda (KC Pivovar Vratislavice), třetí skončil Jaroslav Holík (Poděbrady).

Kategorii D (60 a více let) vévodil Pavel Jenka (ACC MB), 2. Lubomír Russ (Dvůr Králové), 3. Jiří Štěpánek (ACC MB). Jeho manželka Věra zvítězila ve své ženské kategorii.

Závodu se zúčastnil i trojnásobný vítěz závodu Praha - Karlovy Vary - Praha ze šedesátých let, nyní žijící ve Švédsku, Jaroslav Kvapil (1940).