Cyklistický závod Author Český ráj 2009 odstartuje ve velmi atraktivním prostředí Českého ráje se startem a cílem u Komárovského rybníka v sobotu 25. dubna.

Trať závodu v délce 50 km je vedena po vyznačených trasách v malebných lokalitách kolem hradu Kosti, zříceniny Trosek, rybníka Vidlák, zámku Hrubé Skály, Příhraz, rybníka Žabakoru, skalního masivu Drábských Světniček, kráteru Mužský a zříceniny hradu Valečova. Svým profilem a povrchem je určena široké veřejnosti.

Slunečné počasí v posledních dnech probudilo ze zimního spánku většinu cyklistů a počet přihlášených rychle narůstá. Do limitu 1000 závodníků, který jse stanoven s ohledem na ochranu přírody, zbývá posledních 200 míst.

Přihlásit se můžete
Na internetu www.ceskyraj.cz vyplněním a odesláním níže uvedeného elektronického formuláře a zaplacením startovného. Rozhoduje datum zaplacení startovného, bez zaplacení je přihláška neplatná.

Zasláním vyplněné přihlášky (soubor RTF) faxem na číslo 326 781 128 nebo poštou na adresu pořadatele. Rozhoduje datum zaplacení startovného, bez zaplacení je přihláška neplatná.

Odevzdáním vyplněné přihlášky (soubor RTF) a zaplacením startovného v prodejně Cyklosport – sportovní hala, Mladá Boleslav.