FK MB – Pedros Tábor 6:2

Po dvou porážkách na domácí palubovce museli futsalisté FK Mladá Boleslav ve II. lize naplno bodovat, pokud nechtěli ztratit kontakt s čelem tabulky. To se jim nakonec podařilo, i když v některých momentech střetnutí jim bylo úzko.

Na první branku se čekalo až do 17. minuty, kdy se prosadil domácí Filip, a když kanonýr utkání Krejčík přidal v rozmezí dvou minut další dvě branky, vypadalo to snadné vítězství domácího celui.

Jenže hosté využili ve druhém poločase pasivitu domácích a brankami Prokeše a Kašeho snížili na rozdíl jediné branky.

Domácí naštěstí dokázali Filipem opět zvýšit své vedení a dostali se do klidu. Když se Krejčík hattrickem dokázal prosadit a vstřelil pátou branku, hosté vsadili na power – play, ale popravdě řečeno se příliš neprosadili. Několika úspěšnými zákroky se blýskl i domácí brankář Bellada.

Tečku za utkáním udělal opět Krejčík, který svým čtvrtým gólem potvrdil zaslouženou výhru Mladé Boleslavi.

Branky: 18., 18., 35., 38.Krejčík, 17. a 26. Filip – 24. Prokeš, 25.Kaše. Rozhodčí: Trilda, Ježek. Poločas: 3:0.

FK MB: Bellada – Blažek, Pára, Brychta, Jílek, Jurčovský, Hůlka, Keszeg, Sopko, Krejčík, Filip, Kvapil. Trenér Jiří Baborák