S napětím očekávaná série dvou čtvrtfinálových utkání play – off florbalové extraligy zvládl tým Billy Boy Mladá Boleslav nečekaně suveréně. Na palubovku SSK Future Praha odjížděl za vyrovnaného stavu 1:1. Výrazným rozdílem však zvítězil v obou střetnutích a zajistil si tak postup do semifinále play – off.

SSK Future – Ml. Boleslav 1:10

V pořadí třetí čtvrtfinálové utkání play-off mezi pražským Future a boleslavským Billy Boy vyznělo lépe pro Boleslav. Deseti brankami udolali Středočeši domácí Pražany a o krůček se tak posunuli k postupu do semifinále. Domácí byli schopni propašovat za Korábova záda míček pouze jedinkrát. Trochu si tak zkomplikovali šance na postup.

Nástup hostů trochu připomínal jízdu Future ve druhém čtvrtfinále na boleslavské palubovce, kdy po první třetině odskočili Boleslavským o osm branek. Takové drama se tentokrát nekonalo, ač už v polovině první části vedli Středočeši nad Future 4:0.

SSK Future – Ml. Boleslav 4:9

Mladá Boleslav o svém postupu do semifinále rozhodla devíti brankami, kterými definitivně vyřadila Future z postupových bojů. Pražský tým budoucnosti podlehl rozjeté Boleslavi na domácí půdě v obou střetnutích, což pro něj znamená konec letošní sezony.

Znovu řádil Boleslavák Pavel Bouška. Ve čtvrtém čtvrtfinálovém utkání vsítil sice jedinou branku, zato další čtyři připravil. Na druhé straně se opět v dobrém světle ukázal mladíček Natov.