V utkáních krajského přeboru žen v basketbalu vyhrály hráčky Auto Škody nad rezervou Kralup, ale podlehly rezervě Brandýsa.

Auto Škoda – Kralupy B 62:46

S papírově slabším soupeřem, který však Boleslavačkám uštědřil porážku o jediný bod na domácí palubovce, vstoupily domácí hráčky do zápasu koncentrovaně a po první čtvrtině vedly 15:4.

Ve druhé čtvrtině však Boleslav vypadla z tempa a Kralupy ji vyhrály 19:15.

Ani po poločasově přestávce se domácím hráčkám příliš nedařilo a kralupská rezerva stáhla jejich náskok na pouhé tři body.

Pak se ale Boleslavačky probudily a v závěrečné části dokázaly mít výsledek pod kontrolou. Do hry se zapojily v domácím týmu i dvě mladší dorostenky a všechny hráčky z lavičky.

Auto Škoda: Černíková 12, Osaulenko a Pechancová po 11, Kubínová 8, Antošová a Ondrášiková po 6, Baboráková, Kolářová, Šulcová a Tůmová po 2.

Čtvrtiny: 15:4, 15:19, 11:6, 21:17. Trojky: 1:3. Trestné hody: 13/11: 12/7. Fauly: 16:18.

Auto Škoda – Brandýs B 58:62

Domácí hráčky propadly zejména ve druhém poločase v obraně, ale ani v útoku si nedokázaly vypracovat střelecké pozice a zbytečně se tlačily do zatažené obrany hostujícího týmu. Ten byl v závěru šťastnější a dokázal vyhrát o čtyři body.

Auto Škoda: Černíková 13, Kubínová 12, Kolářová 11, Osaulenko 9, Antošová 8, Ondrášiková a Pechancová po 2, Šulcová 1, Baboráková.