Basketbalisté Auto Škody v posledním dvoukole nadstavbové části II. ligy mužů zvítězili na palubovce lídra soutěže ze Svitav a uštědřili mu první domácí porážku, teprve čtvrtou v celé sezoně. V posledním soutěžním utkání s nymburskou rezervou si to hráči AŠ rozdali v přímém souboji o třetí místo. Vstup do zápasu se jim však nevydařil, a tak celé střetnutí dotahovali.

Aktivní obrana domácích a nižší úspěšnost střelby hostů než ve Svitavách zapříčinila, že Nymburští už zápas neztratili a v konečném účtování 2. ligy jsou třetí. Na nováčka soutěže, Auto Škodu, zbyla velmi pěkná čtvrtá příčka.

Svitavy - Auto Škoda 72:85

Body za AŠ: D. Dvořák 22, Valc 17, P. Dvořák 16 (3 trojky), Skřivánek 11, R. Procházka 7, A. Procházka, Kejmar a Paur 4, Matoušek. Čtvrtiny: 17:24, 28:44, 60:66.

Nymburk B - Auto Škoda 75:68

Body za AŠ: D. Dvořák 17, Skřivánek 13 (3 trojky), Paur 11, A. Procházka 10, P. Dvořák 8, Valc 7, R. Procházka 2, Kejmar a Matoušek. Čtvrtiny: 21:11, 39:29, 54:48.