Bakov – Turnov 4:9

Ve II. lize futsalu dostali bakovští futsalisté třetí nakládačku v řadě. Tentokrát prohráli doma s Turnovem, když u hostů zářila dvojice Zdražil – Kulhánek.

Domácí měli průchodnou obranu a v útočné fázi zakončovali hodně nepřesně. Ve druhé půli střelecký koncert Turnova gradoval a do dvojciferného skóre mnoho nescházelo.

Branky: 9. Jílek, 16. Blažek, 25. Jílek, 38. Sopko – 4. Palounek, 10. Kulhánek, 14. Škréta, 17. J. Mencl, 27. Zdražil, 29. Kulhánek, 32. Zdražil, 34. Kulhánek, 36. Bakeš. Diváci: 70. Poločas: 2:4.

Dalmach Turnov: Bursa – Horáček, Pecha, J. Mencl, R. Mencl, Bakeš, Škréta, Palounek, Zdražil, Kulhánek.

Slavík Bakov: Hikl – Blažek, Valeš, Kraus, Vladimír Kohnhauser, Jílek, Hůlka, Sopko, Baborák.