Předchozí
1 z 10
Další

BENEŠOVSKO

PÁTEK 9. ÚNORA

Futsal, 2. liga: 20.30 Arsenal Benešov – Liberec (SH Gymnázium Sedlčany)

SOBOTA 10. ÚNORA

Fotbal, příprava: 10.00 Benešov – Táborsko B, 11.00 Vlašim – Táborsko, 14.00 Votice – Mladá Vožice
Futsal, okresní přebor: 9.00 – 14.30 SH Neveklov
Basketbal, 2. liga mužů: 17.00 Benešov – Rokycany, středočeská liga mužů: 15.00 Benešov B – Rakovník
Hokej, krajská liga: 17.00 Benešov – Velké Popovice
Volejbal, krajský přebor mužů: 11.00 a 15.00 Benešov – Nymburk, krajský přebor žen: 9.00 a 13.00 Benešov – Neratovice

NEDĚLE 11. ÚNORA

Basketbal, 2. liga mužů: 11.00 Benešov – Plzeň B, 2. liga žen: 13.00 Benešov – Litoměřice

Brankář a zároveň předseda Vlašimi Michal Holánek.
Postup? Něco neobvyklého, říká předseda Rytířů Holánek. Hráči dostanou wellness

BEROUNSKO

PÁTEK 9. ÚNORA

Fotbal, příprava: 17.30 Hořovice – Kladno

SOBOTA 10. ÚNORA

Hokej, krajská liga: 17.00 Králův Dvůr – Vlašim (ZS Beroun)
Basketbal, středočeská liga mužů: 16.00 Beroun – Kolín C

NEDĚLE 11. ÚNORA

Basketbal, středočeská liga mužů: 13.30 Beroun – Český Brod
Florbal, národní liga: 18.00 Králův Dvůr – Panthers Praha

Milan Petr (v zeleném) jako hráč Lán
Cábelíci mají sportovního manažera, posily vybírá kolem komína

BOLESLAVSKO

SOBOTA 10. ÚNORA

Basketbal, 2. liga žen: 9.30 Ško-energo MB – Basket Ostrava (SH MB), středočeská liga mužů: 16.00 AŠ MB – Kralupy
Fotbal, příprava: 14.00 Rejšice – Sadská (UMT Benátky)
Florbal, superliga: 19.00 Mladá Boleslav – Ostrava (MSH MB)
Házená, 2. liga mužů: 17.00 Bělá – Liberec
Hokej, krajská liga: 10.15 Benátky B – Rakovník
Volejbal, extraliga mužů: 18.00 Benátky – Beskydy, krajský přebor žen: 10.00 a 14.00 Malibu MB – Komárov

NEDĚLE 11. ÚNORA

Basketbal, 2. liga žen: 10.00 Ško-energo MB – SBŠ Ostrava B (SH MB), středočeská liga mužů: 15.00 AŠ MB – Slaný
Florbal, divize: 17.30 FA MB – Liberec B (nová MSH MB)

Fotbalisté FK Mladá Boleslav na soustředění v Turecku porazili FK Buducnost Podgorica 2:0
Mladá Boleslav v přípravě neprohrála. Výsledky ale nepřeceňujeme, zní z klubu

KLADENSKO

PÁTEK 9. ÚNORA

Futsal, 2. liga: 20.00 SK Kladno – Malibu Ml. Boleslav (SH Kladno), krajský přebor: 19.30 Hrasl Slaný – MCE Slaný (hala Háje)

SOBOTA 10. ÚNORA

Fotbal, příprava: 14.30 SK Kladno B – Chlumec, 15.00 Libušín – Slaný B (UMT Rynholec)
Hokej, extraliga: 16.00 Kladno – Vítkovice
Basketbal, středočeská liga mužů: 17.30 BK Kladno – Český Brod (hala Bios)
Futsal, okresní přebor: 9.00 – 14.00 (hala Háje Slaný), Final Four dorost. ligy: 15.00 – 20.00 (hala Háje Slaný)
Volejbal, 2. liga žen: 9.00 a 13.00 Tuchlovice – Děčín, krajský přebor mužů: 11.00 a 15.00 Tuchlovice – Vlašim

NEDĚLE 11. ÚNORA

Futsal, divize: 18.15 Brazil Kladno – Tenisáci Benešov (SH Kladno)
Fotbal, příprava: 16.00 Braškov – Jinočany (UMT Kladno)
Basketbal, středočeská liga mužů: 15.30 Kladno – Kolín C

Fanoušci hokejového Kladna na zápase proti Karlovým Varům.
Hokejové Kladno chystá další charitu: Rytíř se rozesměje a zahalí do růžové

KOLÍNSKO

PÁTEK 9. ÚNORA

Volejbal, 1. liga mužů: 18.00 Kolín – Holubice (hala Borky)
Futsal, okresní liga: 20.15 Libodřice – Chvaletice (hala Borky)

SOBOTA 10. ÚNORA

Basketbal, NBL: 17.45 Kolín – Pardubice (hala Spoje), 1. liga žen: 15.30 Pečky – Aritma (Městská SH)
Fotbal, příprava: 10.00 Kolín – Povltavská FA (UMT)

NEDĚLE 11. ÚNORA

Hokej, krajská liga: 17.00 Žabonosy – Kutná Hora (ZS Kolín)
Basketbal, 1. liga žen: 10.00 Pečky – Nusle (Městská SH)

Z fotbalového utkání krajského přeboru Velim - Sokoleč (2:0)
Velimští fotbalisté dostali do těla, došlo i na běžky. Truksa hráče nešetřil

KUTNOHORSKO

SOBOTA 10. ÚNORA

Fotbal, příprava: 10.00 Kutná Hora – Jestřabí Lhota (UMT)
Házená, 2. liga mužů: 18.00 Kutná Hora – Pardubice (hala Klimeška)
Volejbal, krajský přebor žen: 10.00 a 14.00 Zruč n. S. – Dobřichovice B

NEDĚLE 11. ÚNORA

Hokej, krajská liga: 17.00 Čáslav – Kolín B
Volejbal, semifinále Českého poháru žen: 15.00 Liberec – Ostrava, 18.00 Olymp Praha – Královo Pole (SH Klimeška)

Fotbalista Daniel Turyna (vlevo)
Daniel Turyna o svém silvestrovském excesu: Byla to hrozná blbost

MĚLNICKO

SOBOTA 10. ÚNORA

Basketbal, středočeská liga mužů: 17.00 Mělník – Poděbrady B
Fight night Neratovice: 17.00 První galavečer bojových sportů v Neratovicích (SH Neratovice)
Fotbal, příprava: 10.00 Neratovice – Zápy (UMT), turnaj v Brandýse: 12.00 Kosmonosy – Žižkov B, 14.00 Velim – Spoje Praha, 16.00 Horky – Dobrovice
Hokej, 2. liga: 18.00 Kralupy – Řisuty
Volejbal, 2. liga žen: 10.00 a 14.00 Kralupy – Liberec, krajský přebor žen: 9.00 a 13.00 Mělník – Dobříš

NEDĚLE 11. ÚNORA

Basketbal, středočeská liga mužů: 11.00 Mělník – Pečky
Florbal, divize: 18.00 Kralupy – Cheb
Fotbal, příprava: 14.00 Mělník 1909 – Klecany (UMT Neratovice)
Futsal, divize: 18.00 Mělník B – Reas Česká Lípa (SH Gymnázium Mělník)
Volejbal, extraliga mužů: 17.00 Odolena Voda – České Budějovice

Dorostenecká liga: SK Olympik Mělník - Helas Brno
Pojedeme se porvat o titul, velí kouč Olympiku před Final 4 ligy dorostu

NYMBURSKO

SOBOTA 10. ÚNORA

Hokej, krajská liga: 17.00 Poděbrady – Mladá Boleslav B
Basketbal, 2. liga mužů: 16.00 Poděbrady – Sokol Žižkov (hala Ostende), 2. liga žen: 18.00 Poděbrady – SK Podolí (hala Ostende), středočeská liga mužů: 19.00 Réma Nymburk – Slaný (ZŠ Komenského)
Volejbal, krajský přebor žen: 10.00 a 14.00 Kostomlaty – Příbram

NEDĚLE 11. ÚNORA

Fotbal, příprava: 16.30 Nymburk – Pátek (UMT Poděbrady)
Basketbal, 2. liga mužů: 12.00 Poděbrady – CZ.ACADEMY (hala Ostende), 2. liga žen: 10.00 Poděbrady – Vlčice Žďár (hala Ostende), středočeská liga mužů: 9.00 Réma Nymburk – Kralupy (ZŠ Komenského)

Myles Stephens
FOTO: Basketbalisty Nymburka posílí sedmadvacetiletý Američan Myles Stephens

PŘÍBRAMSKO

PÁTEK 9. ÚNORA

Futsal, krajský přebor: 20.45 Legie Příbram – Kralupy

SOBOTA 10. ÚNORA

Fotbal, přípravy: 10.00 Sp. Příbram – Libuš, 10.00 Sedlčany – Sezimovo Ústí, 12.00 Podlesí – Tochovice (UMT Spartak)
Hokej, krajská soutěž: 17.15 Příbram 99 – Sedlčany, 17.30 HC Příbram B – Kobra Praha B
Volejbal, 2. liga mužů: 10.00 a 14.00 Příbram B – Modřany

NEDĚLE 11. ÚNORA

Florbal, přebor mužů: 9.00 – 20.40 SH Gymnázium Sedlčany

Emmanuel Anih ukončil angažmá v Příbrami.
Perla z Nigérie opouští Příbram. Důvody jsou pracovní i návrat domů

RAKOVNICKO

SOBOTA 10. ÚNORA

Fotbal, příprava: 14.00 Pavlíkov – Lány (UMT Tatran)
Hokej, přebor juniorů: 17.00 HC Rakovník – Ústí nad Labem

NEDĚLE 11. ÚNORA

Hokej, přebor st. a ml. žáků: 10.45 a 13.00 HC Rakovník – Slaný

Lány - Hředle 3:1, snímek Šárky Krejčové je téměř do nějaké soutěže sportovní fotografie, zachytila hodně netradiční souboj.
Do díla se pustili i v Lánech, v sobotu si to na Tatranu rozdají s Pavlíkovem