BENEŠOVSKO

Neděle 14. ledna
Florbal, divize: 16.00 Benešov – Pelhřimov (SH Bystřice)

BEROUNSKO

Sobota 13. ledna
Hokej, krajská liga: 17.00 Králův Dvůr – Mělník (ZS Beroun)
Basketbal, krajský přebor mužů: 14.30 Beroun B – Sadská (ZŠ Preislerova)

Neděle 14. ledna
Basketbal, krajská liga mužů: 15.15 Beroun B – Kutná Hora (ZŠ Preislerova)

BOLESLAVSKO

Pátek 12. ledna
Hokej, extraliga: 17.30 Mladá Boleslav – Kladno

Sobota 13. ledna
Fotbal, příprava: 11.00 Mladá Boleslav – Táborsko (UMT Městský stadion)
Florbal, divize: 18.00 FA Mladá Boleslav – FBK Jičín (nová MSH MB)
Hokej, 2. liga: 15.00 Benátky – Příbram, krajská liga: 18.30 Benátky B – Čáslav
Volejbal, 2. liga žen: 10.00 a 14.00 Mnichovo Hradiště – Tuchlovice, krajský přebor žen: 10.00 a 14.00 Malibu MB – Benešov

Neděle 14. ledna
Futsal, Pohár SF: 19.30 Sporting MB – Tiradores Ústí nad Labem (MSH MB)

Tipsport liga: Mladá Boleslav - Teplice 2:2.
Podívejte se: Teplický Hronek s pomocí sluníčka nachytal brankáře Boleslavi

KLADENSKO

Pátek 12. ledna
Futsal, 2. liga: 20.00 FK Kladno – Arsenal Benešov (MSH Kladno), divize: 20.30 FC Brandýsek – Pampuch Liberec (Bios Kladno), krajský přebor: 19.15 Hrasl Slaný – Dobřichovice (SH Slaný)

Sobota 13. ledna
Basketbal, krajský přebor mužů: 17.00 Slaný – Vyšehrad, 19.00 Slaný B – Kladno B (VSH)
Volejbal, extraliga mužů: 18.00 Kladno – Karlovarsko

Neděle 14. ledna
Basketbal, krajský přebor mužů: 14.00 Slaný A – Kladno B, 16.00 Slaný B – Vyšehrad (VSH)
Hokej, extraliga: 16.00 Kladno – Třinec, krajská liga: 17.00 Slaný – Ml. Boleslav B

KOLÍNSKO

Pátek 12. ledna
Volejbal, 1. liga mužů: 18:00 Kolín – ČZU Praha (hala Borky)

Sobota 13. ledna
Basketbal, Kooperativa NBL: 17.45 Kolín – Děčín (hala Spoje), středočeská liga žen: 18.00 Český Brod – Příbram (sport. hala)
Hokej, Chance liga: 16.00 Kolín – Vsetín
Volejbal, krajský přebor žen: 10.00 a 14.00 Kolín – Mělník

Neděle 14. ledna
Basketbal, středočeská liga žen: 10.00 Kolín B – Kralupy (hala 1. ZŠ Kolín), 11.00 Český Brod – Benešov B
Hokej, krajská liga: 15.30 Kolín B – Černošice

KUTNOHORSKO

Sobota 13. ledna
Futsal, okresní liga: 19.00 Kutná Hora – SKP Kolín B (hala Klimeška)
Florbal, divize: 18.00 Kutná Hora – Panhers Praha Boys U23 (hala Klimeška)
Hokej, charitativní utkání: 15.00 trenéři FK Čáslav – Šmicer team (ZS Čáslav)

Roman Kučera
Nový čáslavský trenér Kučera pomohl řadě fotbalistů k profesionální kariéře

MĚLNICKO

Sobota 13. ledna
Florbal, divize: 18.00 Kralupy – Wizards Praha 10 (SH Kralupy)
Fotbal: 10.00 turnaj starých gard na UMTv Brandýse nad Labem
Hokej, 2. liga: 18.00 Kralupy – Cheb
Volejbal, 2. liga žen: 10.00 a 14.00 Kralupy – Domažlice, krajský přebor mužů: 13.00 a 15.00 Mělník – Dobřichovice B

Neděle 14. ledna
Futsal, divize: 18.00 Olympik Mělník B – Sapa Praha (SH GJP Mělník)

NYMBURSKO

Sobota 13. ledna
Basketbal, Kooperativa NBL: 15.00 Nymburk – Ostrava (SC Nymburk), středočeská liga žen: 14.00 Poděbrady B – Kralupy (hala Ostende)
Florbal, divize: 18.00 FC Falcon – Dvůr Králové n. L. (SH V Aleji Lysá n. L.)
Hokej, krajská liga: 17.00 Poděbrady – Benešov, krajská soutěž: 18.00 Nymburk – Neratovice

Neděle 14. ledna
Basketbal, 1. liga mužů: 17.30 Basket Polabí – USK Praha B (hala Ostende)

PŘÍBRAMSKO

Pátek 12. ledna
Futsal, krajský přebor: 20.45 Legie Příbram – MCE Slaný (SH Příbram)

Sobota 13. ledna
Basketbal, krajský přebor mužů: 17.00 Příbram 2000 B – Kutná Hora
Fotbal, příprava: 10.30 Příbram – Admira Praha
Volejbal, extraliga mužů: 17.00 Příbram – Zlín, 2. liga mužů: 10:00 a 14.00 Příbram B – Praga, krajský přebor žen: 10.00 a 14.00 Dobříš – Komárov, Příbram – Roztoky
Hokej, krajská soutěž: 17.30 Příbram B – Berounští Medvědi

Neděle 14. ledna
Basketbal, krajský přebor mužů: 11.00 Příbram B – Sadská

Aleš Pelikán (uprostřed) zažil parádní fotbalový rok.
Za odmítnutí gólu získal cenu. Neberu to, že bych něco dokázal, říká Pelikán

RAKOVNICKO

Sobota 13. ledna
Futsal, Delivery Pizza Cup: 9.00 turnaj ve sportovní hale v Rakovníku