KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ANKETY NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC MLADOBOLESLAVSKA (číslo za jménem udává součet pořadí hlasování kuponem, odborníků a na internetu)

JEDNOTLIVEC
1. Hana Nezdařilová (basketbal) 4
2. Jan Chramosta (fotbal) 11
3. Marek Schwarz (hokej) 18
4. David Vrbata (hokej) 23
5. Ondřej Fojta (florbal) 26
6. Kristýna Pažoutová (plavání) 29
7. Marek Kulič (fotbal) 32
8. Petr Novotný (florbal) 38
9. Jan Kopecký – Petr Starý (rally) 39
10. Petr Bartoš (autokros) 45
11. Miroslav Miller (fotbal) 47
12. Štěpán Slaný (florbal) 47
13. Lenka Brůchová (tenis) 49
14. Petr Mašek (horolezectví) 51
15. Kateřina Novotná (short track) 63
16. Martina a Tomáš Markovi (tanec) 63
17. Pavel Řezníček (volejbal) 63
18. Marek Dlouhý (volejbal) 69
19. Jiří Miler (atletika) 69
20. Vladimír Kyzivát (cyklokros) 70
21. Vojtěch Loudín (short track) 70
22. Václav Volf (parašutismus) 72
23. Jan Dvořák (atletika) 72
24. Filip Macek (MMA) 74
25. Jana Kyptová (cyklistika) 76
26. Jiří Zemjánek (atletika) 76
27. Jiří Provazník (badminton) 76
28. Kateřina Kyptová (kulturistika) 77
29. Rudolf Skřivánek (basketbal) 78
30. Tomáš Urban (hokej) 81
31. Klára Zahrádková (sportovní rybolov) 85
32. Tomáš Podrazil (cyklistika) 86
33. Jan Videcký (sportovní střelba) 88
34. Roman Maršálek (kulturistika) 89
35. Gustav Gráf (sportovní střelba) 91
36. Filip Kulka (ricochet) 91
37. Petr Bartoš (motokros) 92
38. Veronika Milotová (armsport) 93
39. František Živný (armsport) 94
40. Petr Starý (volejbal) 94
41. Miroslav Kraušner (biliár) 97
42. Otto Knebl (dragstery) 98
43. Václav Ježek (horská kola) 101
44. Tomáš Divíšek (hokej) 108

KOLEKTIV
1. Slovanka Mladá Boleslav (basketbal) 5
2. Billy Boy Mladá Boleslav (florbal) 6
3. FK Mladá Boleslav (fotbal) 10
4. Deltacar Benátky nad Jizerou (badminton) 25
5. DFK Mnichovo Hradiště (futsal) 26
6. NH Podlázky (národní házená) 29
7. Gymn. škola Martiny Wudyové (aerobic) 29
8. AC Mladá Boleslav (atletika) 31
9. DFK Mladá Boleslav (fotbal) 32
10. BK Mladá Boleslav (hokej) 35
11. NH Bakov nad Jizerou (národní házená) 35
12. Auto Škoda Mladá Boleslav (karate) 37
13. Auto Škoda Mladá Boleslav (basketbal) 37
14. Škoda Motorsport (rally) 40
15. Fit studio Gábina (aerobic) 40
16. VK Karbo Benátky nad Jizerou (volejbal) 45
17. Minikár Klub Mladá Boleslav 45
18. HC Benátky nad Jizerou (hokej) 49
19. Alpine Pro – Author Team (horská kola) 53
20. Universal Fighters Team (bojová umění) 56
21. Auto Škoda Mladá Boleslav (judo) 57
22. Auto Škoda Mladá Boleslav (házená) 57
23. Rytmus Bakov nad Jizerou (tanec) 58
24. SSK Cosmanos (sportovní střelba) 61
25. Auto Škoda Mladá Boleslav (plavání) 61
26. LTC Mladá Boleslav (tenis) 65
27. Johnson Controls AŠ (cyklokros) 67
28. SK Power Fitness (silový trojboj) 69
29. KSB Benátky nad Jizerou (short track) 71

TRENÉR A CVIČITEL
1. René Štěpánek (basketbal) 9
2. Ladislav Mareš (karate) 11
3. Milan Pechanec (fotbal) 14
4. Jiří Stožický (florbal) 15
5. Karel Stanner (fotbal) 19
6. Karel Popovič (capoeira) 30
7. Oldřich Křížek (plavání) 31
8. Martina Wudyová (aerobic) 31
9. Milan Černý (hokej) 32
10. Dagmar Pletková (krasobruslení) 32
11. Petr Kulas (házená) 39
12. Jana Hladíková (spinning) 42
13. Antonín Ungermann (cyklokros) 42
14. Přemysl Kočí (atletika) 42
15. Lubomír Vašina (volejbal) 42
16. Petr Martinec (badminton) 43
17. Bohumil Zítka (atletika) 43
18. Rudolf Skřivánek (basketbal) 44
19. Petr Hanzlík (thajbox) 44
20. Miroslava Votočková (krasobruslení) 46
21. Zdeněk Novák (plavání) 51
22. Gabriela Pilařová (aerobic) 53
23. Jiří Dimitrov (jiu jitsu) 57
24. Miroslav Špalek (tenis) 58

DO 18 LET
1. Klára Leierová (florbal) 10
2. Filip Vít (karate) 11
3. Stanislav Klobása (fotbal) 16
4. Marek Rozkovec (florbal) 17
5. Lukáš Burián (minikáry) 23
6. Jolana Hojsáková (plavání) 26
7. Lukáš Vraštil (fotbal) 30
8. Tomáš Hyka (hokej) 31
9. Monika Satoranská (basketbal) 32
10. Klára Zahrádková (sportovní rybolov) 38
11. Karel Pokorný (cyklokros) 40
12. Michal Burián (atletika) 40
13. Monika Zörklerová (krasobruslení) 41
14. Denisa Šikalová (badminton) 46
15. Markéta Kovrzková (silový trojboj) 46
16. Martina Nováková (plavání) 49
17. Jan Šimůnek (minikáry) 51
18. Jan Hrnčíř (atletika) 51
19. Jakub Šulc (horská kola) 55
20. Jaromír Pumr (atletika) 55
21. Matěj Kulka (squash) 56
22. Karel Grůša (házená) 57
23. Jan Staněk (judo) 60
24. Radek Franc (autokros) 60
25. Anežka Francová (autokros) 61
26. Martin Vinš (atletika) 62
27. Hana Hlaváčová (dragstery) 66
28. Tereza Procházková (judo) 66
29. Roman Will (hokej) 67
30. Tomáš Zima (tenis) 78

ADRENALIN A BOJOVÉ
1. Jiří Dimitrov (MMA) 8
2. Filip Vít (karate) 12
3. Petr Mašek (horolezectví)14
4. Kateřina Koubová (karate) 20
5. Petr Manďák (in–line) 24
6. Filip Macek (MMA) 27
7. Jan Fara (thajbox) 28
8. Antonín Ungermann 29
9. Martin Kolář (capoeira)29
10. Tereza Procházková (judo) 29
11. Dana Nováková (bezmotorové létání) 31
12. Otto Knebl (dragstery) 32
13. Tomáš Bílek (paragliding) 33
14. Tereza Zajíčková (jiu jitsu) 34
15. Václav Volf (parašutismus) 36
16. František Folprecht (capoeira) 36
17. Ladislav Maroul (kajak) 42
18, Alena Korejzová (jiu jitsu) 46
19. Jan Staněk (judo) 47
20. Milan Haspeklo (flatland) 55

KRAJÁNEK
1. Radim Vrbata (hokej) 7
2. Petr Dlask (cyklokros) 9
3. Filip Šitera (plochá dráha) 16
4. Marek Matějovský (fotbal) 17
5. Aneta Košvancová (fotbal) 17
6. Jan Fröhlich (badminton) 19
7. Václav Pletka (hokej) 19
8. Jiří Polnický (cyklokros) 24
9. Jan Dumek (beachvolejbal) 27
10. Jan Hanzlík (hokej) 30
11. Ondřej Knobloch (futsal) 31
12. Adam Pavlíček (házená) 31
13. Ondřej Štěpánek (kanoistika) 37
14. Jan Škaloud (rally) 39
15. Martin Hrdina (futsal) 39
17. Jana Tomášková (fotbal) 40

CIZINEC
1. Juho Hänninen – Mikko Markkula (rally) 9
2. Alex Mendy (fotbal) 10
3. Lukáš Opiela (fotbal) 12
4. Vladimir Dimitrovski (fotbal) 14
5. Darell Hay (hokej)14
6. Gustiani Megawati Sari (badminton) 15
7. Viki Okvana (badminton) 20
8. Michael Valent (hokej) 21
9. Michal Macho (hokej) 22
10. Freddy Loix – Fréderic Miclotte (rally) 24

VETERÁN
1. Jiří Kukla (atletika) 9
2. Ladislav Mareš (karate) 9
3. Jiří Nezavdal (basketbal) 11
4. Ludvík Ollé (atletika) 12
5. Jaroslav Prückner (atletika) 13
6. Zdeněk Jeřábek (sportovní střelba) 18
7. Lenka Dutá (horská kola) 20
8. Eva Kulková (atletika) 22
9. Petr Kulas (házená 23
10. Martin Szabo (armsport) 27

HENDIKEPOVAVÝ SPORTOVEC
1. Vojtěch Koudelka (atletika) 5
2. Petr Hála (cyklistika) 6
3. Milan Bláha (atletika) 9
4. Kamil Bouchner (atletika) 10
5. Michal Kořínek (boccia) 15

MIMOŘÁDNÝ PŘÍNOS SPORTU
Radka Kynčlová – za mimořádný přínos boleslavské cyklistice
Město Benátky nad Jizerou – za podporu rekreačního a profesionálního sportu

SÍŇ SLÁVY
Jan Železný (atletika)

SPORTOVNÍ HVĚZDA DENÍKU
Vladimir Dimitrovski (fotbal) – 1350 hlasů

* v případě rovnosti součtu pořadí, rozhodovalo lepší umístění v hlasování odborníků
* sportovní hvězdou Deníku se stal sportovec s největším počtem hlasů v odevzdaných kuponech

ZAJÍMAVOSTI

V letošním roce bylo odevzdáno 1967 kuponů což činí ve všech kategoriích celkem 62.944hlasů.

Hlasovací kupon odevzdalo 35 odborníků z řad sportovních novinářů, politiků a dalších osobností.

Na internetu bylo rozdáno 41.813 hlasů.

Nejvíce hlasů získal v kuponech Vladimir Dimitrovski (Hvězda deníku), na internetu dostal nejvíc hlasů florbalový tým Billy Boy Mladá Boleslav a odborníci dali nejvíce hlasů Radimu Vrbatovi.