1. Petr Bartoš – autokros: mistr České republiky, účastník mistrovství Evropy

2. Petr Bartoš – motokros: mistr Evropy ve třídě open

3. Bohumil Blažek – silový trojboj: mistr České republiky

4. Kateřina Černíková – plavání: reprezentantka ČR, medailistka MČR.

5. Marek Dlouhý – volejbal: opora benáteckých volejbalistů, postup do extraligy

6. Ondřej Fojta – florbal: reprezentat České republiky na mistrovství světa

7. Gustaf Gráf – střelba: 3. místo na mistrovství světa v křesadlové pušce

8. Lukáš Handlovský – hokej: střelec boleslavských hokejistů, postup do extraligy

9. Martin Hrdina – futsal: opora Selp Mladá Boleslav, reprezentant ČR

10. Jaroslav Kamenický – futsal: dlouholetá opora bakovských Slavíků a boleslavského Selpu

11. Otto Knebl – dragstery: mistr ČR a osmý jezdec v evropském pořadí v kategorii Top Fuel Bike

12. Richard Král – hokej: kapitán Mladé Boleslavi, postup do extraligy

13. Miroslav Kraušner – biliár: česká špička v biliáru, účastník evropské ligy

14. Jana Kyptová – cyklokros: česká cyklokrosová špička

15. Kateřina Kyptová – kulturistika: úspěchy na republikových a mezinárodních soutěžích v fitness figure

16. Vladimír Kyzivát – cyklokros: česká cyklokrosová špička

17. Petr Manďák – in–line: kaskadérské triky na in–line – 192 km/h, 2. místo na MČR ve freestyle skocích do vody

18. Tomáš a Martina Markovi – tanec: 1. místo ve standardních tancích a 3. místo v latinských na MČR

19. Roman Maršálek – benchpres: 2. místo na mistrovství světa v benchpresu

20. Gustiani Sari Megawati – badminton: špičková hráčka I. ligy

21. Tomasz Mendrek – badminton: špičkový hráč I. ligy

22. Jiří Miler – altetika: opora prvoligového týmu, špičkový krosař ČR

23. Miroslav Miller – fotbal: opora FK Mladá Boleslav, jeden z nejlepších brankářů v české lize

24. Veronika Milotová – armsport: 5. a 6. místo na mistrovství Evropy, 3. a 4. místo na MČR

25. Štěpán Muchka – šplh: 2. místo na MČR

26. Tomáš Nouza – hokej: boleslavská opora, postup do extraligy

27. Kateřina Novotná – rychlobruslení: patří do nejužší evropské špičky na krátké dráze

28. Petr Novotný – florbal: reprezentat České republiky na mistrovství světa

29. Petr Oliva – futsal: vyhlášen největším talentem futsalu pro rok 2008, nakoukl do reprezentace

30. Kristýna Pažoutová – plavání: několikanásobná mistryně ČR v žákyních

31. Tomáš Poláček – fotbal: záložník FK Mladá Boleslav

32. Jiří Polnický – cyklokros: český reprezentant v juniorech

33. Radek Polnický – cyklokros: český reprezentant v kadetech

34. Karel Popovič – capoeira: účastník mistrovství Evropy

35. Jan Rajnoch – fotbal: kapitán FK Mladá Boleslav, člen kádru reprezentace ČR

36. Monika Rovná – silový trojboj: mistryně světa v kategorii do 60 kg

37. Štěpán Slaný – florbal: reprezentat České republiky na mistrovství světa

38. Roman Svoboda – golf: 8. místo na žebříčku profigolfistů ČR

39. Jiří Zemjánek – atletika: největší naděje boleslavské atletiky

40. František Živný – armsport: 1. a 2. místo na MČR