KATEGORIE:

JEDNOTLIVEC 1. část

JEDNOTLIVEC 2. část

KOLEKTIV

TRENÉR A CVIČITEL

TALENT DO 18 LET

ADRENALIN A BOJOVÉ

KRAJÁNEK

CIZINEC

VETERÁN

HENDIKEPOVANÍ

Fotbalisté, hokejisté, basketbalisté, atleti, florbalisté, nebo úplně jiné odvětví? Kteří sportovci z Mladoboleslavska loni nejvíce doslova potili krev na stadionech a ve sportovních halách? Kdo se stane vaší sportovní hvězdou? Šanci rozhodnout máte přesně měsíc a startujeme právě dnes.

Boleslavský deník spolu s agenturou ČOK-CZ a partnery vyhlašují další ročník prestižní ankety Sportovec Mladoboleslavska 2011.

Čtenáři našich novin a odborníci nominovali ty nejlepší sportovce ze všech možných odvětví v našem regionu.

A teď je právě na vás čtenářích, abyste rozhodli, kdo byl podle vašeho názoru nejlepší, kdo nejlépe reprezentoval Mladoboleslavsko, kdo předvedl největší úspěchy a kdo dal sportu nejvíce. Hlasovat můžete od dneška dvěma způsoby. Jednak lze hlasovat pomocí vystřižených tištěných kuponů, které budou vycházet denně v Boleslavském deníku.

Ten stačí plně vyplněný odevzdat v redakci či na inzerci Boleslavského deníku v Železné ulici 107. Dále je možné hlasovat na internetových stránkách www.boleslavsky.denik.cz.

Třetím jazýčkem na pomyslných vahách je odborná sportovní porota. Ze všech tří zdrojů hlasů pak součtem pořadí dojde k určení celkového pořadí.

Slavnostní vyhlášení Sportovce Mladoboleslavska roku 2011 se uskuteční 27. února 2012 od 18 hodin v Domě kultury Mladá Boleslav. Kromě mnoha sportovců a osobností z regionu uvidíte i hvězdná vystoupení a ukázku adrenalinového sportu. Vstup pro sportovní fanoušky je zdarma, tak si už nyní zapište do kalendáře datum 27. 2.!

KONEČNÉ POŘADÍ

Konečné výsledky určí součet pořadí třech hlasovacích způsobů. Těmi jsou stejně jako v minulých letech hlasování novinovým kuponem, na internetu a třetí pořadí vzejde z hlasování zhruba padesátky oslovených odborníků. Kdo má nižší součet pořadí - vyhrává. V případě rovnosti konečného součtu rozhoduje lepší umístění v tomto pořadí: 1. odborníci, 2. kupony, 3. internet.

UZÁVĚRKA HLASOVÁNÍ


Uzávěrka všech tří hlasování je 16. 2. 2012 ve 23:59 hodin.