Povinným vítězstvím nad pražskými Bohemians v poměru 7:4 se florbalisté boleslavského Billy Boy udrželi v nejužší extraligové špičce, konkrétně na třetí pozici.

Nyní je čeká náročná prověrka v podobě duelu s aktuálně druhým týmem FbC Ostrava, na který Billy Boy ztrácí pouhý jeden bod. Očekávané dramatické střetnutí se odehraje v boleslavské Městské sportovní hale v neděli 21. listopadu od 14 hodin.

Mladá Boleslav v loňské sezoně na půdě FbC Ostrava prohrála 8:11, doma naopak zvítězila 7:6. Drtivá většina vzájemných duelů těchto soupeřů dosud končila divokými výsledky s mnoha pohlednými góly na obou stranách.

Stejný trend je očekáván i v nedělním utkání, takže diváci by si měli opravdu přijít na své a boleslavští hráči věří v početnou podporu svých příznivců.
Následovat bude měsíční reprezentační přestávka, ve které budou mít napilno především dva boleslavští reprezentanti, nominovaní na prosincové mistrovství světa ve Finsku – Štěpán Slaný a Ondřej Fojta.

Kromě nich se na poslední předturnajové soustředění národního týmu podívají i brankář Jakub Koráb a útočník Radim Křenek. Ti se však do konečné nominace pro MS nedostali

Do konce roku čeká Billy Boy již jen jedno soutěžní utkání, v sobotu 18. prosince v Městské sportovní hale přivítají doma Vítkovice od 19 hodin.