Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Televizní sokolské derby vyznělo jasně pro Boleslav

CHRUDIM - Prokletí proher florbalistů Sokola Ml. Boleslav při televizních přenosech nejvyšší florbalové soutěže vzalo za své. Hosté deklasovali na chrudimské palubovce pardubický Sokol.

8.12.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jiří Tomaškovič

První třetina však hladké výhře hostů vůbec nenasvědčovala. Boleslav se v první dvacetiminutovce hledala a domácí jí v pohodě nastříleli tři branky, když se hattrickem blýskl Zozulák. V závěru první části stačil korigovat Jiří Bouška při přesilovce.

Od druhé třetiny nastoupili hosté jako vyměněni. Začali herně dominovat a proměňovat střelecké šance. Výsledkem byli čtyři góly v kleci Pardubic.
Závěrečná třetina se hrála v duchu té druhé. Hosté výtečně kombinovali, vytvořili si dostatek gólových příležitostí a efektivně zakončovali. Čtyři další branky v síti domácího celku toho byly důkazem.

Hosté nakonec svou roli favorita splnili na jedničku. Prokázali vyšší herní kvalitu i lepší fyzickou připravenost.

Branky: 4., 13. a 16. Zozulák – 24. a35. Slaný, 44. a 56. Pavel Bouška, 20. Jiří Bouška, 32. Fojta, 38. Tůma, 50. Motejzík, 52. Hostinský. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:2. Diváků: 450. Třetiny: 3:1, 0:4, 0:4.

Ml. Boleslav: Koráb – Motejzík, Tůma, Slaný, Kadlec, Hašek, Cvrček – Jiří Bouška, Volf, Gwuzdz, Pavel Bouška, Hostinský, Fojta, Ekl, Ivo Veselý, Vojtěch Veselý.

Po jedenácti odehraných kolech poskočil Sokol Mladá Boleslav na čtvrté místo tabulky Fortuna extraligy, když na druhé ostravské Pepino ztrácí třibody. Tabulku vede pražský SSK Future. Obhájce titulu, Tatran Střešovice, je překvapivě až na třetím místě.

Zítra přivítá Sokol Mladá Boleslav ve 14 hodin na palubovce boleslavské sportovní haly v dalším prvoligovém střetnutí Třinec. Hosté jsou na chvostu tabulky, a tak se čeká vítězství domácích.

KRÁTCE: Outdoorfilms 2017 začne příští týden

Boleslavsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

KRÁTCE: Skatepark ničí vandalové

Boleslavsko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Benátky nad Jizerou /ROZHOVOR/ – Aby mohl bez problémů reprezentovat v malém fotbale, změnil v létě v tom velkém svou adresu. Už jako opora Benátek se František Hakl podílel na titulu mistra světa, když v Tunisku se skvěle vyladěným českým výběrem ani jednou nezaváhal a po finále s Mexikem (3:0) zvedl vítěznou trofej. Nejen o šampionátu, ale také o přestupu v rámci dvou sousedních účastníků ČFL se sedmadvacetiletý obránce rozpovídal v rozhovoru pro středočeský Deník.