Další zrušená sportovní akce – letošní badmintonové mistrovství Evropy klubů se hrát nebude. BK Deltacar na něm měl coby český mistr hájit právě národní barvy. Badmintonová federace však z důvodů koronavirové krize jeho konání odpískala. „Po nepřetržitém monitorování situace okolo Covid-19 v Evropě a po zvážení jejího významného dopadu na mezinárodní badmintonový kalendář, bylo po konzultaci s důležitými zúčastněnými účastníky rozhodnuto zrušit 2020 Mistrovství Evropy klubů,“ oznámila Badminton Europe na svém webu. Celý šampionát, který je obdobou fotbalové Ligy Mistrů se měl odehrát v závěru června v polském Bialystoku. Tomu bylo rovnou přiděleno pořadatelství na rok 2021.

I nadále se pak škrtá také v českém kalendáři. Kromě extraligového play-off byly zrušeny i veškeré podniky do 7. června. Většina turnajů byla zrušena bez náhrady. Náhradní termíny se pak hledají pro Mistrovství České republiky v minibadmintonu, které bylo v plánu v polovině května a také český šampionát veteránů, jež se měl hrát od 13. června.

Na základě rozhodnutí Českého badmintonového svazu je zrušeno konání baráže o extraligu a kvalifikací o I. Ligu. Pro extraligu i obě I. ligy platí, že zůstávají ve shodném složení i pro další soutěžní ročník. Žádný tým tedy nepostupuje ani nesestupuje.