Slovanka MB - Basketball Nymburk 76:88

V poločase zápasu domácí proti favoritovi sice vedli 38:33, ten ale po změně stran nasadil svou nejsilnější sestavu a v poklidu dokázal derby otočit. Druhý poločas začaly nymburské ženy opravdu o hodně aktivněji v obraně i útoku. Brzy srovnaly a pak se bojovalo o každý bod. Hostující hráčky ale na konci třetí čtvrtiny natáhly svůj náskok na deset bodů a po dvou minutách části poslední až na patnáct. Během tří minut ale domácí borkyně stáhly náskok na sedm bodů, ovšem Nymburk žádné velké drama nepřipustil. To když opět zafungoval jeho obranný doskok a opět pozvolna začal náskok zvedat.

Body: Kracíková 23, Minarovičová 13, Harapesová 10, Adams 9, Novotná 8, Bura 6, Šmídková 5, Matulková 2, Dušková, Pelander.