Mladá Boleslav/ Liberecký favorit toho mnoho na boleslavské palubovce nepředvedl.

21.12.2008

Futsal. Ilustrační foto.Foto: archiv Deníku

Bakov – Andy Liberec 2:4

V utkání II. ligy futsalu přijel do Boleslavi bakovským Slavíkům soupeř, který patří k favoritům soutěže, ale popravdě toho mnoho na boleslavské palubovce nepředvedl.

Domácí futsalisté drželi s protivníkem vyrovnanou partii a kdyby proměnili některou ze svých vyložených šancí, zejména v první půli, měl by Liberec mnohem více starostí.

První poločas byl zcela vyrovnaný, i když se hosté dostali už v 5. minutě lacino do vedení brankou Němce z penalty, která byla více než diskutabilní.
Domácí mohli vyrovnat, ale Hůlka a Dubský své stoprocentní šance prováhali. Vyrovnání přišlo až ve 13. minutě, kdy se pro Kamenického přihrávce prosadil Hůlka.

Nástup do druhé půle se vydařil hostům, kteří šli Makulou do vedení. Slavíci však dokázali bleskurychle odpovědět vyrovnáním, když se opět po Kamenického přihrávce trefil Hůlka.

Pak však přišly dvě individuálních chyby v domácí obraně a toho využil Zeman ke vstřelení dvou branek.

Bakov začal hrát power–play s Kamenickým v brance. Jenže snaha o přečíslení soupeře narážela na nevýraznou koncovku a hosté tak téměř bez problémů dokázali udržet své svoubrankové vedení až do konce zápasu.

Branky: 13. a 26. Hůlka – 5. Němec z penalty, 24. Makula, 31. a 35. Zeman. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Bakov: Puš (Tvaroh) – Kamenický, Hůlka, Marčík, Doležal, Blažek, Zajíček, Sopko, Dubský, Valeš.

21.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha pracovník ostrahy 25 000 Kč Pracovníci ostrahy, fyzická ostraha v obchodním centru s lokací Mladá Boleslav. Pouze denní směny. Vzdělání není podstatné. Spolehlivost, loajalita, chuť do práce ano. Zkušenosti v bezpečnostním oboru výhodou. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 000 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: Místo výkonu práce:, DS Schenker , Průmyslová č.p. 1260, 293 06 Kosmonosy, , Prvotní kontakt: tel.: 602 562 918 (10-16 hod. v prac. době), e-mail: Futov.n@seznam.cz nebo osobně: přijímací kancelář Husova 192/13, Mladá Boleslav, , Přeprava zboží, materiálu, zařízení a jiných předmětů na pracoviště a přemístění hotových výrobků, nakládání a vykládání nákladních vozidel a vozíků, číštění strojů, zařízení, nástrojů a odstraňování překážek ze strojů., Požadujeme dobrý zdravotní stav., Prašné prostředí, horko, manipulace s dezinfekčními prostředky.. Pracoviště: Ospro production spol. s r.o. - kosmonosy, Průmyslová, č.p. 1260, 293 06 Kosmonosy. Informace: Natalija Futovová, +420 775 588 928,775 381 780. Výroba - Výroba Nástrojař 25 000 Kč Nástrojaři Nástrojaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce:, Dlouhá Lhota č.p. 10, 294 05 Dlouhá Lhota u Ml.Boles., , Prvotní kontakt: emailem: futov.n@seznam.cz nebo osobně: každý pátek 10-12 hod., , Požadujeme výpis z RT.. Pracoviště: Pd mont s. r. o., 294 05 Dlouhá Lhota u Ml.Boles.. Informace: Petr Dubický, +420 603 147 178. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 30 000 Kč Elektromechanici Mechanici elektro. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce:, tř. Václava Klementa č.p. 869, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1, , Prvotní kontakt: tel.: 731 447 801 (8-14 hod.), e-mail: ext.josef.sverma@sko-energo.cz, , Požadujeme: , - vyhl. 50/1978sb.-§6 , - řidičský průkaz sk. B, - vhodné i pro absolventy, - zodpovědný přístup, samostatnost, , Popis pozice:, - samostatně kontroluje, obsluhuje, opravuje elektrické zařízení firmy, trafostanice, strojovny, chladící agregáty, - zajišťuje opravy VZT zařízení, včetně havárií, - kontroluje a obsluhuje stabilní tlakové nádoby, - zajišťuje obsluhu a údržbu nabíjecí stanice a výměníkové stanice, , Nabízíme:, - velmi dobré platové podmínky, - HPP na dobu neurčitou, - zázemí stabilní společnosti, - samostatnou práci , - zaškolení, profesní růst a pravidelné vzdělávání , - stabilní pracovní kolektiv, , Místo výkonu práce: areál Škoda Auto, a.s., Mladá Boleslav, , Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na dopravu.. Pracoviště: Tesyco group, a.s. - pracoviště mb, tř. Václava Klementa, č.p. 869, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: Josef Šverma, +420 731 447 801.

Béčko Doubravy se trefilo třináctkrát

Fotbalová I. A třída: Pěčice - Rejšice.
11

Na novém hřišti promarnil Bousov náskok

Paralympik Jiří Ježek si zatrénoval s dětmi

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Jeden tisíc tři sta škol, desetitisíce žáků z celé České republiky. Tak velký je zájem o Olympijský trénink s hvězdou, což je akce z projektu Sazka Olympijský víceboj. Ve čtvrtek se hvězda objevila v Kutné Hoře, úspěšný paralympijský cyklista Jiří Ježek navštívil zdejší základní školu v Jiráskových sadech.

Cipra si nezahraje osm měsíců, Libušín zaplatí padesát tisíc!

Střední Čechy – Nejočekávanější kauzou čtvrtečního zasedání disciplinární komise Středočeského fotbalového svazu byl prohřešek brankáře Baníku Libušín Petra Cipry, který v sobotním zápase krajského přeboru Libušín – Poříčany napadl fyzicky rozhodčího Hrona. Hráč nakonec vyvázl s osmiměsíčním trestem, zatímco klub dostal vysokou pokutu 50 tisíc korun.