Bakov – Andy Liberec 2:4

V utkání II. ligy futsalu přijel do Boleslavi bakovským Slavíkům soupeř, který patří k favoritům soutěže, ale popravdě toho mnoho na boleslavské palubovce nepředvedl.

Domácí futsalisté drželi s protivníkem vyrovnanou partii a kdyby proměnili některou ze svých vyložených šancí, zejména v první půli, měl by Liberec mnohem více starostí.

První poločas byl zcela vyrovnaný, i když se hosté dostali už v 5. minutě lacino do vedení brankou Němce z penalty, která byla více než diskutabilní.
Domácí mohli vyrovnat, ale Hůlka a Dubský své stoprocentní šance prováhali. Vyrovnání přišlo až ve 13. minutě, kdy se pro Kamenického přihrávce prosadil Hůlka.

Nástup do druhé půle se vydařil hostům, kteří šli Makulou do vedení. Slavíci však dokázali bleskurychle odpovědět vyrovnáním, když se opět po Kamenického přihrávce trefil Hůlka.

Pak však přišly dvě individuálních chyby v domácí obraně a toho využil Zeman ke vstřelení dvou branek.

Bakov začal hrát power–play s Kamenickým v brance. Jenže snaha o přečíslení soupeře narážela na nevýraznou koncovku a hosté tak téměř bez problémů dokázali udržet své svoubrankové vedení až do konce zápasu.

Branky: 13. a 26. Hůlka – 5. Němec z penalty, 24. Makula, 31. a 35. Zeman. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Bakov: Puš (Tvaroh) – Kamenický, Hůlka, Marčík, Doležal, Blažek, Zajíček, Sopko, Dubský, Valeš.