Lesopark Štěpánka hostil již tradičně Silvestrovský běh. Letos to bylo už po 34. Vítězi svých kategorií se stali Eliška Šušková, Ema Hanáková, Marie Kulichová, Max Vornhagen, Ellen Šléglová, Jiří Miler, Magda Lisková, Tomáš Vorel, Veronika Milerová, Vít Šlégl, Barbora Sofinová, Jakub Steinberg, Tereza Hlaváčová, Ladislav Topfer, Jan Klaus, Anna Staňková, Tereza Hlaváčová, Radmila Ptáčková, Michal Suchý a Jiří Miler.

Příznivé a doslova jarní počasí pak nahrávalo silvestrovskému fotbálku. V Řepově místní plejeři kopírovali pražské derby Sparty se Slavií. V Řepově se nakonec z výhry 7:6 na tamní umělce radovali příznivci rudých barev. Poslední špíl starého roku si dokonce na přírodní trávě svého hřiště dopřáli například v Bakově, Chotětově nebo Zdětíně.

To fotbalisté boleslavského Sportingu nechali Astonku odpočívat, na nohy nazuli brusle a rozdali si to malé hale mladoboleslavského zimního stadionu v hokeji. Tam se nakonec z výhry radoval zelený tým kapitána Jana Slabihoudka, který díky dobrému vstupu do zápasu nakonec přehrál celek kapitána Josefa Merbse rozdílem tří branek.

A hrál se i golf. Další tradiční akcí je totiž v Michalovicích silvestrovský odpal, kterým starý rok uzavírají golfisté. I těm letos počasí extrémně přálo. Poslední ránu sezony v soutěži Nearest to pin dorazilo vyzkoušet 25 členů mladoboleslavského klubu. Každý měl tři pokusy dostat golfový míček z prvního odpaliště do sedmašedesát metrů vzdálené jamky osmnáctého greenu, jenž je ze všech stran obklopený vodou. Jamku přímo nikdo netrefil, a tak se vzdálenost musela měřit. Nejlepší trojice obdržela diplomy a láhev vína pro zpestření silvestrovského večera: Lukáš Chmelař 95 centimetrů, Jan Fidler 3,20 m, Ondřej Borský 3,90 m. Cenu útěchy obdržel za nejméně zdařilý pokus Petr Dědek. Z žen byla nejúspěšnější Berenika Navrátilová, které k dosažení jamky scházelo rovných devět metrů.