Selp MB – Andy Liberec 7:0

V dalším přípravném futsalovém utkání dal prvoligový Selp příležitost několika juniorům a hráčům rezervy. Na palubovce to však s druholigovým soupeřem nebylo znát. Domácí měli trvalou převahu, hýřili pohybem a až na první desetiminutovku byli přesní i ve střelbě.

Utkání se hrálo na 4x10 minut a úvodní část skončila bez branek. Pak se však dvakrát prosadil Prokeš a výsledek druhé desetiminutovky pečetil Tomek.

Ve třetí části se v rozmezí dvou minut trefili Kokeš, Filip a Prokeš, jediný gól závěrečné části pak dal Filip.

Branky: 17. Prokeš (Filip), 18. Prokeš (Brychta), 20. Tomem (Marčík), 26. Kokeš (Pečeňa), 27. Filip (Kracman), 28. Prokeš (Filip), 31. Filip (Brychta).

Selp: Císař – Kracman, Konya, Marčík, Brychta, Tomek, Kokeš, Prokeš, Zapletal, Pečeňa, Filip.

Liberec: Zíka – Král, Mrija, Rašín, Landyš, P. Kutílek, O. Kutílek, Holec, Němec, Neuman.