V mladoboleslavské restauraci Start byly předány ceny nejlepším hráčům Pivovar Klášter tenisové ligy jednotlivců za rok 2007.

První tři z každé z pěti lig získali poháry a ceny od sponzorů ligy. Především to bylo množství piva Klášter, které za pivovar předával známý zpěvák a muzikant Luboš Odháněl.

Vítězové každé ligy si odnesli celou basu, tedy 20 vynikajících klášterů. Další dva pak menší balení piva Klášter. Drobné tenisové zboží od Sport Profi Petra Folprechta a Sport Laurýn získali všichni ocenění. Poukázku na služby u Sport Profi v hodnotě 400 Kč, tenisové míče, potítka, lahve na sportovní nápoje a další.

Mediální partner rádio Jizera věnovalo CD s písničkami rádia Jizera. Vítěz I. ligy Luboš Repš navíc získal i cenu pro Nejlepšího amatérského tenistu Mladoboleslavska za rok 2007 a sportovní triko.

„Velký dík patří opět generálnímu partnerovi ligy Pivovaru Klášter. Poděkování samozřejmě zaslouží i ostatní partneři a sponzoři ligy a především hráči, kteří celou soutěž odehráli. I letos se sice našli tací, kteří se přihlásili, ale poté se k samotné soutěži příliš neměli. Tento jev se asi bude objevovat stále. Jen doufejme čím dál míň,“ řekl pořadatel ligy Jaromír Maceška a dodal, že je přesto se soutěží spokojen a věří v její další rozvoj.

Jak dále Maceška uvedl, v příštím roce dojde ke změně počítání bodů. Za vyhraný zápas bude jeden bod, za prohraný žádný i v případě vyhraného setu. Letos hráč, který vyhrál alespoň jeden set, jeden bod získal. Už nyní se začíná připravovat další ročník, který by měl startovat 28. dubna 2008.

Na webových stránkách www.tenisovaliga.cz se budou postupně objevovat další informace a především přihláška do nového ročníku 2008.

 

Konečné výsledky Pivovar Klášter tenisové ligy 2007:

1. liga: Luboš Repš, 2. Tomáš Roubínek, 3. Pavel Hedrlín.
2. liga: 1. Ladislav Brůcha, 2. Petr Vondráček, 3. Milan Vtelenský.
3. liga: 1. Daniel Marek, 2. Tomáš Klaus, 3. Petr Hašl.
4. liga: 1. Vladimír Král, 2. Petr Folprecht, 3. Aleš Juranka.
5. liga: 1. Martin Mrvík, 2. Michal Nosek, 3. Miroslav Bým.