V kategorii žaček měl klub BK Kraso Mladá Boleslav dvojnásobné zastoupení – Soňu Řehořkovou a Terezu Andělovou. Řehořková se nevyvarovala drobné chyby v krátkém programu, což v silné konkurenci znamenalo patnácté místo. Ve volné jízdě ale zmobilizovala svoje síly, zajela výbornou volnou jízdu, a se ziskem více než 45 bodů se posunula na pěkné deváté místo. „Pro Soňu to tak znamená, že si bezpečně zajistila svou účast na nadcházejícím Mistrovství republiky. Postoupila z devatenáctého místa z celkového počtu 24 nominovaných závodnic,“ dodala trenérka Eva Bajtalonová.

Na Velké ceně Českých Budějovic se dařilo i Tereze Andělové, která zajela nejlepší krátký program v sezoně a byla průběžně na 18. místě. Ve volné jízdě už chybovala u dvojitých flipů a celkově se umístila na 21. místě. 

Nižších soutěží se pak účastnily nejmladší závodnice BK Kraso. Na Velké ceně Mostu vybruslila pětiletá závodnice Veronika Chudobová druhé místo mezi přípravkou. 

Na Kralupské kličce startovala Dominika Holánková, která skončila desátá mezi mladšími žačkami A, Karolína Fejfarová byla mezi nováčky devátá. Mezi cvrčky se umístila Adéla Marešová na 14. místě a v nejmladší přípravce Viktorie Procházková na 14. místě.