Následující víkend se ještě představí na závodech v Orlové a poté se vrhne na přepracování svých závodních programů, do kterých již zařadí trojitý skok.

Svou premiéru v Českém poháru si odbyla i žačka Emma Heřmanová, která z Hradce Králové přivezla 27. místo. Mezi juniorkami poprvé startovala Tereza Andělová, která se ziskem více než 77 bodů vybruslila krásnou sedmou příčku.

Pohár ČKS se konal v Ústí nad Labem. Zadařilo se Dominice Holánkové, která si v osobním rekordu více než 36 bodů dojela pro hezké páté místo v žačkách mladších A. Mezi juniorkami předvedla bezchybnou jízdu Tereza Mosiurczaková a v silné konkurenci ji patřila šestá příčka se ziskem 47,27 bodů.

V žačkách A mělo BK Kraso dvojnásobné zastoupení a děvčata se v umístění zařadila těsně za sebe – Emma Heřmanová skončila desátá, Adéla Mosiurczaková jedenáctá.

Na Malé ceně Pardubic mezi nejmladšími žačkami B startovaly Karolína Fejfarová a Adéla Marešová. Karolíně patřilo 16. místo, Adéle 17. místo.

Na Pohár ČKS C do Roudnice nad Labem vyjely hned čtyři malé závodnice. Prvních závodů v kariéře se zúčastnila Maria Dabská a Barbora Dragounová. Maria skončila na 9. místě a Barbora na 10. místě. Mezi Cvrčky C2 se dařilo Sofii Jirků, která vyjela hezké 9. místo a Emě Frumarové patřila 21. příčka.

Eva Bajtalonová