Ta musela zdolávat celkem pět disciplín: plavání, jízdu na lodi, jízdu na silničním kole, běh a jízdu na sjezdovém kole. Je jistě vyznamenáním pro závodníky, že všechna družstva závod dokončila a ten se obešel bez komplikací.

„Pouze jeden ze závodníků měl na sjezdovém kole pád a chvilku brázdil asfalt po zadní části těla. Obešlo se to ale bez odřenin, pouze vzala za své část kalhot právě na inkriminovaném místě, a tak borec po dojetí do cíle vypadal velice roztomile,“ s úsměvem komentoval kolizi jednoho ze závodníků hlavní pořadatel Rasoviny Petr Kuchta.

 

Absolutní pořadí:

 

1. Spinning MB – Alpine Pro Team 1, 2. Lawi Crazy Team B, 3. Lawi Crazi Team A, 4. Opičáci, 5. Spinning MB – Alpine Pro Team 4, 6. Dekadentní starci, 7. Kněžmost Riders, 8. Alpine Pro Praha, 9. X–Wave, 10. Ocún, 11. Spinning MB – Alpine Pro Team 2, 12. Žízeň 07, 13. Spinning Alpine Pro Team 3, 14. UDH – team, 15. NBDT – Na blbce dobrý team, 16. Leguáni, 17. Kultůry, 18. Dach 6, 19. Kamikaze, 20. The Bird´s, 21. Vlažňáci, 22. Doktoři, 23. Uhlobaroni z Mostu, 24. Kabrňáci, 25. X–Wave – ženy, 26. Lipňačky.


Po slavnostním ukončení závodu a rozdílení cen setrvali účastníci Rasoviny v družné zábavě až do pozdních nočních hodin a projevili spokojenost s organizací závodu.