Tři neporažení vítězové dominovali uplynulému ročníku zimní tenisové ligy. Již popáté se bude konat závěrečný turnaj a slavnostní ukončení zimní ligy amatérských singlistů pořádané firmou Prondo.

Liga pokračovala ve svém rozrůstajícím se trendu, tentokrát oproti loňským dvěma ligám přibyly další dvě – třetí liga a liga žen. I přes průběžně napínavé výsledky měla každá úroveň svého dominujícího jednotlivce.

I. LIGA

V první lize se poprvé v historii podařilo vítězi obhájit titul, je to tedy opět Luboš Repš, který zcela suverénní způsobem ovládl celou soutěž, s třinácti výhrami v řadě a jediným prohraným setem, který mu uštědřil v 11. kole nakonec bronzový Daniel Pavelka (10-3, 22:8). Před Repšem se podruhé za sebou musel sklonit opět stříbrný Luboš Šimek (12-1, 24:4), který v celé sezóně podlehl pouze pozdějšímu šampiónovi. Na opačném pólu tabulky se ocitl Michal Makovec, který se po loňském postupu z druhé ligy, opět podívá o úroveň níže. Úspěšně si počínal i František Cerha(9-4, 19:10), který skončil po své nejlepší sezóně na pátém místě.

II. LIGA

Podobně suverénním způsobem jako Repš v první si počínal Zdeněk Hanuš v druhé lize, také bez prohry a také pouze s jedním prohraným setem (9-0, 18:1). V předposledním kole si to rozdal o vítězství s Josefem Chomínem (8-1, 17:4) a zdolal ho 6:1, 2:6, 6:3, čímž si zajistil svou kampaň bez porážky a lístek do první ligy pro příští sezónu. Na třetím místě se umístil Roman Klesa(6-3, 12:9). Zbytek soutěže byl vyrovnaný, dále umístění Lener, Kropáček a Kopal měli všichni 5 výher a 4 prohry.

III. LIGA

Ve třetí lize se také rozhodovalo v předposledním kole ve vzájemném souboji Dana Marka s Miroslavem Hačeckým, kde Marek zvítězil 7:5, 6:4 a dokonal tak svou neporaženou sezónu (9-0, 18:1). Za druhým Hačeckým (7-2, 14:4) se umístil třetí Miroslav Plch (6-3, 14:6), pravidelný účastník Prondo tenisové ligy. Zbytek ligy byl také velmi vyrovnaný, kde mezi 4. Zámostným a 7. Koryčanským byl pouze pětibodový rozdíl.

ŽENY

Premiérový ročník ženské ligy nabídl velmi zajímavé souboje. Vítězkou se stala Simona Škábová, která na rozdíl od ostatních vítězů poznala jednou hořkost porážky od Šárky Řezáčové. Škábová měla bilanci (9-1, 18:5). Na druhém místě se dvěma porážkami od vítězky skončila Jana Scheithauerová (8-2, 17:5). Bronzový stupínek obsadila Šárka Řezáčová (6-4, 14:9). Po základní části se soutěž rozdělila na dvě výkonnostní skupiny, kde do horní ještě patřila Vlaďka Vrbová. Vítězkou té nižší a celkově pátá skončila Dáša Muschaliková.