V dalším mistrovském turnaji krajského přeboru starších žáků, který se odehrál v Příbrami, nastoupili hráči Auto Škody Mladá Boleslav v oslabené sestavě.
V prvních dvou střetnutích byli soupeři nad jejich síly, v zárečných dvou utkáních se Boleslaváci dokázali prosadit a z turnaje tak odjeli s vyrovnanou bilancí dvou proher a dvou výher.

AŠ – Zruč n. S. 6:29
Boleslavští hráči od úvodu utkání prohrávali, nedařilo se jim střelecky a během hrací doby jejich branková ztráta minutu od minuty narůstala.

AŠ – Kobylisy 8:27
Ani v tomto utkání se Boleslavským herně nedařilo a ze hřiště odešli po závěrečném hvizdu rozhodčích opět vysoko poraženi.

AŠ – Příbram 19:13
Proti domácímu celku si házenkáři Auto Škody po vyrovnaných úvodních minutách vytvořili dvou až tří brankové vedení. To do konce hrací doby ještě zvýšili a porazili domácí Spartak šestibrankovým rozdílem.

AŠ – Wendy Mělník 15:8
V posledním utkání turnaje hráči Auto Škody dobře bránili a i v útoku se dokázali střelecky prosadit. Brzy se ujali vedení, a to si udrželi až do konce utkání. Sedmibrankový rozdíl na konci zápasu byl spravedlivým vyjádřením sil.

Auto Škoda: Vošvrda – Walter 13, Šupej 10, Beneš 22, Váňa 2, Sucharda, Kostecký, Bednář, Kvapil 1.

JAN PAVLÍČEK