Vloni se na Černém Mostě brodili dvaceticentimetrovou sněhovou pokrývkou. Letos to snad prezidentům českých klubů zaregistrovaných v České golfové federaci nehrozí.

Svůj tradiční turnaj Prezident Trophy letos posunuli na polovinu října a změnili i teriotorium. Letošní turnaj prezidentů se uskuteční v sobotu v mladoboleslavském golfovém resortu.

Těžko říci, zda standardní podzimní počasí bude vyhovovat obhájcům titulů Tomáši Hájkovi z GC Jičín (brutto) a Karlu Masopustovi z Golf & Sport Clubu HoSport (netto), kteří se vloni v dešti a poté na sněhu cítili jako ryby ve vodě. K jejich cti budiž řečeno, že už jsou do turnaje přihlášeni a své prvenství budou ve středních Čechách obhajovat.

Hraje se v jedné společné kategorii, ale uděluje se šest cen – tři za nejlepší brutto výsledky a tři za nejlepší netto výsledky.

Aktuálně je do turnaje přihlášeno 29 prezidentů a dvě prezidentky – Ivana Jančarová z GK Klášter Teplá a Miroslava Voigstová z Atrium Golf Club. Mladou Boleslav reprezentuje Josef Šulc.