JEDNOTLIVEC

1993 Lucie Šilhánová (plavání)

1994 P. Sibera / P. Gross (rally)

1995 Jiří Pospíšil (cyklokros)

1996 Lucie Šilhánová (plavání)

1997 Petr Dlask (cyklokros)

1998 Jiří Pospíšil (cyklokros)

1999 Jiří Pospíšil (cyklokros)

2000 Petr Bartoš (autokros)

2001 Libor Macháček (fotbal)

2002 Petr Bartoš (autokros)

2003 Jaroslav Kamenický (futsal)

2004 Miroslav Miller (fotbal)

2005 Marek Matějovský (fotbal)

2006 Marek Matějovský (fotbal)

2007 Marek Matějovský (fotbal)

2008 Kateřina Novotná (shorttrack)

2009 Jan Chramosta (fotbal)

2010 Hana Nezdařilová (basketbal)

2011 Jan Chramosta (fotbal)

CVIČITEL

1993 Dáša Francková (sport pro všechny)

1994 Helena Šimůnková (turistika)

TRENÉR

1993 Oldřich Křížek (plavání)

1994 Oldřich Křížek (plavání)

TRENÉR A CVIČITEL

1995 Oldřich Křížek (plavání)

1996 Bohumil Bartoň (hokej)

1997 Vladimír Švejda (hokej)

1998 Karel Stanner (fotbal)

1999 Jiří Baborák (futsal)

2000 Ladislav Kubín (cyklokros)

2001 Josef Hloušek (fotbal)

2002 Josef Horešovský (hokej)

2003 Miloslav Venera (fotbal)

2004 Miloslav Venera (fotbal)

2005 Miloslav Venera (fotbal)

2006 Dušan Uhrin ml. (fotbal)

2007 Dušan Uhrin ml. (fotbal)

2008 Oldřich Křížek (plavání)

2009 René Štěpánek (basketbal)

2010 René Štěpánek (basketbal)

2011 Milan Pechanec (fotbal)

KOLEKTIV

1993 Laureta Zena Wap (cyklokros)

1994 Škoda Motorsport (rally)

1995 Olpran Team (cyklokros)

1996 Škoda Motorsport (rally)

1997 FK Mladá Boleslav (fotbal)

1998 FK Mladá Boleslav (fotbal)

1999 Total Slavík Bakov (futsal)

2000 Sokol Holé Vrchy (cyklokros)

2001 FK Mladá Boleslav (fotbal)

2002 HC Mladá Boleslav (hokej)

2003 FK Mladá Boleslav (fotbal)

2004 FK Mladá Boleslav (fotbal)

2005 FK Mladá Boleslav (fotbal)

2006 FK Mladá Boleslav (fotbal)

2007 FK Mladá Boleslav (fotbal)

2008 BK Mladá Boleslav (hokej)

2009 Basket Slovanka (basketbal)

2010 Basket Slovanka (basketbal)

2011 FK Mladá Boleslav (fotbal)

DO 18 LET

2000 Jan Paulík (karate)

2001 Jakub Kraus (fotbal)

2002 Roman Bednář (fotbal)

2003 Martin Matějček (formule)

2004 Hana Hlaváčová (dragstery)

2005 Martin Kučera (fotbal)

2006 Kristýna Pažoutová (plavání)

2007 Marek Sedláček (fotbal)

2008 Lenka Brůchová (tenis)

2009 Ondřej Zahustel (fotbal)

2010 Klára Leierová (florbal)

2011 Josef Eliáš (fotbal)

ADRENALIN A BOJOVÉ

2007 Petr Mašek (horolezectví)

2008 Petr Manďák (in-line) a Kateřina Koubová (karate)

2009 Petr Mašek (horolezectví)

2010 Jiří Dimitrov (MMA)

2011 Petr Mašek (horolezectví)

KRAJÁNEK

2008 Radim Vrbata (hokej)

2009 Radim Vrbata (hokej)

2010 Radim Vrbata (hokej)

2011 Jan Hanzlík (hokej)

HENDIKEPOVANÍ

2008 Karolína Pažoutová (plavání)

2009 Vojtěch Koudelka (atletika)

2010 Vojtěch Koudelka (atletika)

2011 Vojtěch Koudelka (atletika)

CIZINEC

2009 Ludovic Sylvestre (fotbal)

2010 J. Hänninen / M. Markkulla (rally)

2011 Lukáš Opiela (fotbal)

VETERÁN

2009 Ladislav Mareš (karate)

2010 Jiří Kukla (atletika)

2011 Jiří Kukla (atletika)

HVĚZDA DENÍKU

2010 Vladimir Dimitrovski (fotbal)

2011 Marek Kulič (fotbal)