Ve Společné regionální ligze házené mužů se boleslavští házenkáři dvakrát představili na palubovkách pražských soupeřů, odkud se vrátili bez bodového zisku.

Chodov B – Auto Škoda 24:22

Družstvo Auto Škody odcestovalo k utkání ve velmi oslabené sestavě s dorostenci a na body ani moc nepomýšlelo.

V prvním poločase se hrála z obou stran vyrovnaná házená. Žádné z družstev se nedokázalo výrazněji brankově prosadit. Až v samotném závěru první části hry si hráči Chodova vytvořili dvoubrankový náskok, a s tím se šlo i o přestávce do šaten. Po třiceti minutách tedy vedlo domácí družstvo 10:8.

Na začátku druhého poločasu si hráči Chodova své vedení ještě upevnili a ve 40. minutě vedli už 16:11. Hosté se snažili o srovnání brankové ztráty, ale Chodov si svůj náskok i nadále udržoval.

V posledních pěti minutách Boleslavští přeci jen čtyřmi brankami v řadě zkorigovali nepříznivý stav.

Auto Škoda: Kuka, Palo – F. Janhuba 3, T. Houška 3, Polesný, Kulas 3, Svárovský 1, V. Kuchta 10, T. Kábrt, Náhlík.

Vršovice – Auto Škoda 28:20

Hráči Auto Škody už měli v nohách utkání s Chodovem, a tak se čekalo, jak se vyrovnají s dalším utkáním v tak krátké době po sobě.
Obě družstva začala bojovně, dobře bránila, v útoku se střídala v střílení branek a po celých třicet minut se hrála na obou stranách vyrovnaná házená. Hvizd rozhodčích ukončil první poločas za stavu 12:11 pro Auto Škodu.

Ve druhém poločase začali mít více ze hry házenkáři Vršovic. Strhli vedení na svou stranu a vytvořili si tříbrankový náskok. Pak Auto Škoda ztrácela síly a nestačila pokrývat rychlé protiútoky hráčů Vršovic. Ti v klidu dotáhli utkání do vítězného konce.

Auto Škoda: Kuka, Palo – F. Janhuba 2, T. Houška 7, Polesný, Kulas 1, Svárovský 2, V. Kuchta 7, T. Kábrt, Náhlík 1.