Bezstarostný fotbal v závěrečném kole okresního přeboru Mladoboleslavska poskytl divákům radost z velkého množství nastřílených branek.

Doubrava – Strašnov 6:1
Hrálo se jasné převahy domácích, kteří se však rozstříleli až ve druhé půli. Branky: Lebeda 2, Loukota, Koťátko, Šelemberk, Kašpar – Svoboda. Rozhodčí: Švarc. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Klášter – Kněžmost 4:2
Hosté byli fotbalovější v prvním poločase a ujali se ve 3. minutě vedení. Po vyloučení dvou hráčů se však hosté neubránili domácímu tlaku. Branky: Stuchlík 2, Jeleček, J. Abrahám – Štěpánek, Beran. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 0:1. ČK: Štěpánek, Kobrle (oba Kněžmost). Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Struhy – Řepov 3:1
V oboustranně pohledném utkání rozhodla lepší koncovka domácích. Branky: Volkman 2, J. Volný z penalty – Štecha. Rozhodčí: Korec. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Pěčice – Benátky B 5:1
Domácí měli značnou převahu a mohli vyhrát vyšším rozdílem. Branky: M. Bílek a Šneidr 2, Kamenický – Feri. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Akuma – Předměřice 4:1

Horky – Dl. Lhota 0:6
Domácí nastoupili pouze s devíti hráči, navíc se jeden zranil Proto také němohli být lídru soutěže důstojným soupeřem. Branky: Šolc a Novotný 2, Limr, Javůrek. Rozhodčí: Flanderka. Diváci: 100. Poločas: 0:3.