Celebrity Poker Tour 2010. Že vám to nic neříká? Tak vězte, že se jedná o sérii pokerových turnajů, která probíhá po celé České republice, do níž jsou kromě profesionálních a amatérských pokerových hráčů zapojeny i známé osobnosto české showbyznysu.

Například moderátor Leoš Mareš, modelky Agáta Hanychová a Iveta Bučková, playmate Vlaďka Erbová nebo miss Iveta Lutovská.

A právě vítězka České Miss 2009 Iveta Lutovská navštívila další díl CPT, který hostilo minulý pátek boleslavské Casino Magic Planet, jež sídlí na Staroměstském náměstí.

„Oslovil nás pořadatel CPT, zda bychom některé turnaje uskutečnili u nás v Mladé Boleslavi,“ prozradil manažer Casina Magic Planet Jaroslav Pernica spojení této série s Mladou Boleslaví.

Hráči, kteří za každý turnaj sbírají body do konečného pořadí, z nějž se nejlepší kvalifikují na závěrečný turnaj o čtyři miliony korun, mohou podle Pernici zavítat na CPT do Mladé Boleslavi zhruba dvakrát do měsíce.

Ne vždy je zaručena účast některé ze známých tváří, nicméně pořadatelé dělají maximum, aby tomu tak bylo.

A právě účasu Ivety Lutovské budiž tomu zářným příkladem.

„K pokeru jsem se dostala někdy na podzim, kdy jsem byla oslovena televizí Nova k účasti ve VIP Poker Show,“ popsala misska, své pokerové začátky.

A jak se jí hrálo proti Boleslavákům? „Hraje se tady o dost agresivněji než třeba v Praze,“ řekla Lutovská na adresu boleslavských karbaníků.

Jejich agresivní hra jí příliš nesvědčila, a tak nakonec v turnaji skončila z 27 účastníků na dvacátém místě. Skalp největší hvězdy turnaje si připsal Jiří Mikulášek.

Ten se nakonec do nejlepší čtveřice turnaje, která si rozdělila výhru přes třicet tisíc, nedostal.

První nakonec skončil Jan Till, druhý byl David Miškovský, třetí Kamil Dvořák a čtvrté místo bral Vojtěch Ottomanský.