„Po pravdě řečeno moc dohromady to nejde,“ přiznává Jiří Pospíšil a dodává: „Ale pravdou je, že v poslední době chodím s partičkou pravidelně hrát. Chodíme každý pátek a občas i v úterý. Musím říci, že tato hra mě velmi baví. Je to zajímavé a pestré. Pořád se něco zkrátka děje. Když si někdo chytne partičku, jako se podařilo mně, je to ideální.“

Navíc návštěvníci sportovní haly se mohou těšit i na zajímavou hlavní cenu v tombole právě z rukou evropského šampióna. „Hlavní cenou bude kolo Stevens v hodnotě dvanácti tisíc korun. Jedná se o trekingové kolo. Boleslav je vlastně málo kopcovitá. Doufám, že ho vyhraje právě někdo z Mladé Boleslavi,“ přál by si Jiří Pospíšil.

Na turnaji, kterého se zúčastní tým osobností pod hlavičkou Pavla Petra, výběru ČR 1 Radiožurnálu, výběr České florbalové federace a tým pod hlavičkou mladoboleslavského Sokola, se nebude vybírat vstupné.

Ovšem tombola tedy nabídne možnost vyhrát hodnotnou cenu. Ze známých osobností se dále představí například automobilový jezdec Jiří Tošovský, náměstek mladoboleslavského primátora Adolf Beznoska, hokejoví trenéři Ladislav Kolda, Jiří Režnar, Aleš Vladyka a Petr Haken nebo hokejista Václav Pletka.