Na jedny z pouhých tří mezinárodních parkurových závodů, konaných v České republice ve dnech 17. – 19. srpna v areálu PCT Ptýrov u Mnichova Hradiště, je zatím přihlášeno 164 koní z pěti sousedních států, kteří budou se svými jezdci bojovat o celkovou dotaci 30 tisíc eur. Česká televize připravuje z těchto závodů televizní záznam pro svůj sportovní kanál.

Nudit se nebudou ani děti s rodiči. Ti nejmenší z nich si mohou na Ptýrově za sladké odměny malovat, hrát, soutěžit či sportovat, jejich díla s jezdeckou tematikou potěší děti v motolské nemocnici.

Přijedou všichni „sousedé“
Každá ze zemí, která s naší republikou sousedí, vyšle do Ptýrova své reprezentanty, takže bude velmi zajímavé sledovat, jak si čeští reprezentanti budou počínat v konkurenci jezdců z Polska, Slovenska, Rakouska a Německa. Čtveřici sousedních států doplní také reprezentant Maďarska, v souhrnu je nyní přihlášeno 164 koní.

Zdarma výsledky v SMS!
Pořadatel závodů, společnost PCT Ptýrov, se rozhodla pro v Čechách ojedinělou službu – pro zájemce nabízí zaslání SMS s výsledky závodů zdarma bezprostředně po skončení soutěží. Stačí zaslat SMS se jménem a adresou na telefonní číslo 720 131 921 (pozor, uzávěrka pro příjem SMS je do čtvrtka 16. 8. 2007 do 8.00 hodin) a čekat.

Divák nebude litovat
Kdo se však dostaví do jezdeckého areálu PCT Ptýrov osobně, nebude určitě litovat – přihlášená konkurence slibuje skvělý sportovní zážitek, připraven je pestrý doprovodný program pro celou rodinu, skvělé sociální zázemí, restaurace i bohaté občerstvení.

Česká televize bude přitom
O tom, jakou pozornost budí CSI* Ptýrov, svědčí také zájem České televize o odvysílání záznamu. CSI* Ptýrov se tak při své letošní premiéře zařadilo po bok tradičních akcí jako je CSIO****-W Praha nebo Mistrovství České republiky v parkurovém skákání.

Děti se vyskotačí
Třídenní závody budou také ideální možností pro vyžití rodin s dětmi. Děcka budou moci skotačit na ptýrovském dobře vybaveném stacionárním hřišti nebo na dovezeném skákacím hradu, mohou se zúčastnit her, jako je nahazování věnečků, zápolení s včelkou Májou a Vilíkem, velké brčkové soutěže či hledání ztracených hraček. Ta z nich, kdo si budou chtít trochu odpočinout, zapojí hostesky do malování na obličej nebo módního tetování. Všechna

Děti se vyskotačí
Třídenní závody budou také ideální možností pro vyžití rodin s dětmi. Děcka budou moci skotačit na ptýrovském dobře vybaveném stacionárním hřišti nebo na dovezeném skákacím hradu, mohou se zúčastnit her, jako je nahazování věnečků, zápolení s včelkou Májou a Vilíkem, velké brčkové soutěže či hledání ztracených hraček. Ta z nich, kdo si budou chtít trochu odpočinout, zapojí hostesky do malování na obličej nebo módního tetování. Všechna snažení budou odměněna sladkými dobrotami…

Ovšem ani ti úplně nejmenší nepřijdou zkrátka – čeká na ně hospodaření v domečku s hračkami. A když už se děti na Ptýrově budou radovat, proč nepotěšit ty, kteří se momentálně radovat nemohou? Všechny obrázky na téma „Jezdectví“ poputují jako “Pozdrav dětí z Ptýrova dětem do motolské nemocnice“