Nechybělo ani početné zastoupení závodníků AWK Dolní Bousov. „Velmi pozitivně mě překvapili oba naši nováčci Jakub Smolík a David Zapadlo. V těžké konkurenci oba vybojovali medaile,“ chválil své odchovance kouč František Živný. A pokračoval: „Junioři do 70 kilogramů Tomáš Kanalaš a Tomáš Kverek si také nevedli špatně. Pro Tomáše Kverka to byly druhé závody a pro Tomáše Kanalaše úplně první a umístili se v polovině startovního pole. Juniorka Martina Ondříšková při své premiéře vybojovala dvě krasná umístění.“ Josef Macourek má smůlu na druhá místa, stříbrný byl i tentokrát.

Sám legendární pákař Živný šel do turnaje v pravačce a při neúčasti svého největšího rivala Dušana Tesaříka vyhrál. „Tři měsíce jsem marodil, poté jsem veškerou přípravu chystal právě na Dušana, ale ten tentokrát nedorazil. Poslední tři soutěže jsem s ním prohrál, takže vše podřídil odvetě. Ta se snad povede v polovině ledna na Golemově ruce,“ komentoval Živný. Který dodal: „Musím poděkovat za reprezentaci všem svěřencům, pak také fanoušků, panu Zetkovi a rodičům za podporu a také doktorům, kteří se o mě teď starají. Nejvíc teď zaměstnávám neurologii a ortopedii.“

Umístění závodníků AWK Dolní Bousov:

Junioři do 70 kg: Tomáš Kanalaš (prava ruka 6. místo, levá ruka 7. místo), Tomaš Kverek (PR 7., LR 8.). Junioři nad 70 kg: Josef Maroušek (obe ruce 2.). Začátečníci do 85 kg: David Zapadlo (obě 3.). Začátečníci nad 85 kg: Jakub Smolík (PR 2., LR 1.). Juniorky bez rozdílu vah: Martina Ondříšková (obě 2.). Ženy nad 60 kg: Veronika Mašková (obě 2.), Nikol Novotná (PR 3.). Muži nad 95 kg: Milan Čapek (PR 7., LR 8.), Martin Konupek (LR 2., PR 3.), Michal Matějka (PR 4., LR 5.), František Živný (PR 1.), Martin Koťátko (PR 9.).