Neuvěřitelný závěr zápasu si prožili o víkendu futsalisté mladoboleslavské Jogy. V závěru domácího utkání s Fobozem Slaný vedli Jogíni 2:1, když osm vteřin před koncem vyrovnal na 2:2 při power-play Adam Fedrhanc.

I přesto ale odjeli nakonec z Mladé Boleslavi s prázdnou. Joga okamžitě také vysunula svého brankáře Dufka, který našel dlouhým míčem kapitána Kučeru, po jehož hlavičce uklidil míč do odkryté branky Ondřej Novák. Na časomíře v té době svítilo a do konce utkání zbývalo půl druhé vteřiny. „Ze zápasu bylo vlastně zajímavých jenom posledních osm vteřin, kdy jsme nejdřív inkasovali a pak ještě dokázali se štěstím v poslední vteřině vyrovnali," komentoval zápas domácí brankář Tomáš Dufek.

Jinak se toho během zápasu moc nedělo. S tím souhlasí i gólman Dufek: „Přesto, že jsme dokázali naplno bodovat, musím utkání hodnotit negativně. Odehráli jsme zápas velmi nízké úrovně a ve všech aspektech hry se nám hrubě nedařilo. Největší problém jsme měli s dodržováním taktických pokynů a pohybem."

Hosté šli do vedení v závěru prvního poločasu a vydrželo jim až do poloviny toho druhého. Pak Joga sáhla ke hře bez brankáře a záhy překlopila v početní výhodě vedení na svou stranu. Poté měla několik dobrých příležitostí k přidání pojistky, ale její hráči se předháněli v zahazování šancí. Až přišel trest. Na který ale ještě našli domácí odpověď.

Odpověď na své postavení v tabulce stále nenalézají futsalisté bělského Atmosu. Ti jsou stále na posledním místě v tabulce krajského přeboru a nic nenapovídá tomu, že by ho měli v posledních čtyřech kolech opustit. Naposledy inkasovali v Příbrami debakl 1:9.

Čtěte také: Malibu bylo půl minuty od vítězství