Vánoční svátky nebyly pro okresní futsalisty důvodem pro zastavení kolotoče zápasů v jejich soutěži. Naopak, využili volného termínu a v sobotu sehráli další kolo okresní ligy.

Bang – Joga Players 1:13
Hosté jsou jako nováček společne s vedoucí Doubravou černými koni soutěže a to potvrdili i v zápase s posledním Bangem, kterému v zápase ani na chvilku nedali šanci. Jogu opět střelecky táhl kapitán Keszeg, autor pěti branek, jemuž zdatně sekundoval jeho spoluhráč Maňas, jenž se prosadil čtyřikrát.
Branky: Marek – Keszeg 5, Maňas 4, Toman 2, Bako, Král. ŽK: Dobruský, Král. Poločas: 1:6.

Mn. Hradiště – Inferno 8:6
Překvapivě mnoho práce měl domácí favorit s nadšeně hrajícím nováčkem,
Branky: Bareš 3, Beran, Bláha, Fencl, Horák, Šosvald – Bůžek 2, Kraus, Rys, Slavík, Zedníček. ŽK: Bláha. ČK: Rys. Poločas: 5:3.

Bang – DFK MH 3:6

Ani tentokrát Bang neuspěl a na první body stále čeká.
Branky: Marek 2, Novák – Maděra 3, Vávra 2, Folprecht. Poločas: 0:3.

Nakaši – Lucky 5:4
Lucky vedlo po prvním poločase o jednu branku, ve druhé půli však druhé Nakaši zabralo a připsalo si důležité tři body.
Branky: Vaněk 2, Bernard, Kočárek, Sajdl – Boček 2, Král. P. Šukal. ŽK: Z. Šukal. Poločas: 2:3.

Mn. Hradiště – Malibu B 5:6
Značně posílená rezerva Malibu dokázala nečekaně porazit obhájce titulu.
Branky: Bláha 2, Pelant 2, Beran – Pechanec 5, Javůrek. ŽK: Horák – Krejčí. Poločas: 2:3.

DFK MH – Nakaši 3:6
Hosté si pohlídali i druhé sobotní utkání a opět vyhráli.
Branky: Fabián 2, Maděra – Bernard 3, Bartášek, Solomatin, Vaněk. ŽK: Najberk, Folprecht. Poločas: 2:3.

Doubrava – Inferno 13:6
Další jasná záležitost pro favorita. Inferno podle předpokladů nezopakovalo výhru z minulého týdne a Doubravě vysoko podlehlo.
Branky: Odcházel 5, Votoček 2, Vrabec 2, Bárta, Fanta, Hujer, Lhoták – Kraus 2, Čáslava 2, Rys, Slavík. ŽK: Bárta – Kůrka, Lochman. Poločas: 6:3.

Sestava 7. kola: Dobruský (Joga), Keszeg (Joga), Odcházel (Doubrava), Pechanec (Malibu B), Bernard (Nakaši).