Doubrava poprvé padla

Mnichovo Hradiště/ V okresní futsalové lize již není neporaženého celku

25.12.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Den před vánočními svátky si daly do mnichovohradišťské BIOSky dostaveníčko týmy okresní futsalové ligy, aby sehrály šesté kole soutěže.

Joga Players - Jizeran Doubrava 7:6
Hned první zápas hracího dne přinesl velmi prestižní souboj nováčků, kteří patří k velmi příjemným překvapení soutěže. Doubrava si připsala první porážku v soutěži přesto zůstává na první příčce v tabulce. Střelecky exceloval domácí kapitán Keszeg, který si připsal pět přesných zásahů.
Branky: Keszeg 5, Bako, Maňas - Musil 2, Odcházel 2, Bakoš, Votoček. Rozhodčí: Tylchert, Chrastina. ŽK: Maňas. Poločas: 2:3.

Mnichovo Hradiště - Nakaši 7:3
Obhájce trofeje měl pomalejší start do soutěže, nyní však opět šlape. Tentokrát to odneslo ambiciozní Nakaši, které v prvním poločase drželo s favoritem krok. Na první trhák domácích, ještě dokázalo Nakaši odpovědět, nakonec se ale přeci jenom muselo sklonit před uměním Hradišťských.
Branky: Bláha 2, Horák 2, Beran, Fencl, Pelant - Blažek 2, Král. Rozhodčí: Trlida, Tylchert. ŽK: Horák. Poločas: 1:1.

Joga Players - DFK Mnichovo Hradiště 8:2
"Jogíni" vůbec nešetřili hostující brankářku Kovrzkovou a hosty rozstříleli. Stínem utkání byla strkanice domácího Uhříka s Babákem, po které putoval prvně jmenovaný do sprch po červené kartě.
Branky: Volf 3, Keszeg 2, Bako, Král, Toman - Bednář, Maděra. Rozhodčí: Chrastina, Trlida. ŽK: Babák, Fídler, Šimon. ČK: 15. Uhřík. Poločas: 2:0.

Malibu B - Dynamo 3:2
Důležitost utkání o druhé místo v tabulce svazovalo dlouho oběma týmům nohy. Dynamo mělo lepší první poločas a dostalo se do vedení 2:0, ale Malibu ve druhé polovičce zabralo a zápas v nervózním závěru otočilo.
Branky: Javůrek, Křepelka, Polanka - Eichler, Leskovjan. Rozhodčí: Tylchert, Chrastina. Poločas: 0:2.

Lucky Team - DFK Mnichovo Hradiště10:2
Domácí i bez potrestaného kanonýra Zahrady zatlačili od úvodních minut na vlastní polovinu a nenechali nikoho na pochybách, kod se na konci bude radovat ze tří bodů.
Branky: P. Šukal 4, J. Hrdý 2, Kalivoda 2, Boček, M. Hrdý - Vávra 2. Rozhodčí: Trlida, Tylchert. Poločas: 5:1.

Bang - Inferno 4:5
Pikantní duel dvou bezbodových týmů přinesl očekávané drama. Zkušenější Bang sice vedl 4:3 po prvním poločase, ve druhém se však již nedokázal prosadit a Inferno zásluhou Bulíře srovnalo. Remízu hosté zlomili pět vteřin před koncem zápasu, kdy míč do sítě protlačil silou vůle Slavík. Hosté se tak mohli radovat z první historické výhry v soutěži.
Branky: Feistauer, Formánek, Marek, Šorejs - Slavík 2, Bulíř, Bůžek, Kraus. Rozhodčí: Chrastina, Trlida. ŽK: Feistauer, Formánek, Šorejs - Lochman, Slavík. ČK: Formánek. Poločas: 4:3.

Lucky - Mnichovo Hradiště 5:10
Po Nakaši si Hradiště poradilo i s Lucky a potvrdilo roli favorita, přestože Lucky vedlo v úvodu zápasu o dvě branky a v poločase ještě 4:3. Za domácí střelecky explodoval Šosvald, který měl po čtyřzápasovém trestu tu správnou futsalouvou chuť.
Branky: Boček 2, P. Šukal 2, M. Hrdý - Šosvald 5, Fencl 2, Bareš, Bláha, Horák. Rozhodčí: Tylchert, Chrastina. ŽK: Maňas. Poločas: 4:3.

Sestava 6. kola: Hubáček (Malibu B) - P. Šukal (Lucky), Keszeg (Joga), Šosvald (Hradiště), Slavík (Inferno).

25.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

Nehoda v Závisti na Blanensku. Pro vážně zraněného muže přiletěl vrtulník.
10

Smrtící silnice: Víc lidí zabijí řidiči osobáků než kamioňáci

Škoda Karoq.
3

Škoda Karoq se od ledna vyrábí v Mladé Boleslavi

Praha, Ml. Boleslav /FOTOGALERIE/ - Zlaté a stříbrné medaile si vezou z pražské soutěže orientálních tanečnic dětské i dospělé tanečnice z Taneční skupiny TS Shareefa. V pražských Bohnicích se v divadle Za plotem konal další ročník soutěže Orientální princezny tančí.

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 22. ledna 2018.

OBRAZEM: Milovičtí koníci se přesunuli na východ

Milovice, Hradec Králové - Loňská mláďata divokých koní z Milovic se od soboty zabydlují ve dvou nových lokalitách.

Labská stezka je nejlepším turistickým produktem

Střední Čechy - Labská stezka se po roce znovu stala držitelkou prestižního ocenění. 18. ledna na brněnském výstavišti získala 1. místo ve Velké ceně cestovního ruchu 2017/2018 v kategorii Nejlepší turistický produkt. Vede od pramene Labe v Krkonoších až k Severnímu moři u německého Cuxhavenu, dlouhá je téměř 1 300 kilometrů. Odborníci ji dokonce hodnotí jako fenomenální evropskou dálkovou cyklotrasu.