Půlmaratonu kraloval Jan Videcký z AC Mladá Boleslav (1:17:46) před Daliborem Bartošem (LIAZ Jablonec – 1:23:23), který vyhrál kategorii 40 – 49 let. Absolutně třetí doběhl Martin Kouba (Praha – 1:28:12), druhý za Videckým v kategorii 18 – 39 let.

Ženskému půlmaratonu vévodila Hana Kvaizarová (1:36:57), druhá doběhla Kristýna Jerabkova (Traiploint – 1:42:32), třetí pak Andrea Sekerová (1:51:36).

Nestárnoucí Jiří Miler (Lawi Stars - 35:04) vyhrál nejen kategorii 40 – 49 let, ale i celkově proběhl cílem jako první. Celkově druhé místo obsadil Zbyněk Letko (KSK Jičín – 36:32), který zároveň vyhrál kategorii 18 - 39 let). Absolutně třetí pak doběhl Jakub Syrovátka (Lawi Stars – 38:30).

Absolutní vítězkou mezi ženami se stala Barbora Chumlenová, která časem 39:02 doběhla v celém startovním poli včetně mužů na čtvrtém místě! Druhou ženou se stala Veronika Puldová (45:03), třetí skončila Linda Černá (45:58).